» » Участь керівників наукових секцій КМАНУМ у роботі освітньої академії «Intel»

Участь керівників наукових секцій КМАНУМ у роботі освітньої академії «Intel»

Автор: aljona от 17-10-2017, 08:49
Участь керівників наукових секцій КМАНУМ у роботі освітньої академії «Intel»  Керівники наукових секцій КМАНУМ: Мітленко Лариса Олександрівна, Піскова Світлана Вікторівна та Мірошниченко Олександр Іванович стали учасниками освітньої академії «Intel», яка щорічно проводиться в рамках конкурсу «Intel Techno-Ukraine».
  «Освітня академія Intel» - науково-практична конференція для керівників проектів, вчителів, метою якої є надання всіх необхідних знань про формальну та змістовну частини учнівського проекту, а також ознайомлення вчителів із передовим досвідом навчання науці та інженерії у середній школі.
  Під час заходу педагоги обмінялися досвідом та практичними навичками, які допомагають каталізувати інтерес учнів до вивчення точних, природничих та інженерних наук, створювати умови для інтелектуального розвитку та підтримки обдарованих дітей і служать підвищенню педагогічної кваліфікації викладачів. 
 Всі учасники науково-практичної конференції отримали сертифікат учасника «Освітньої академії Intel». За вагомий внесок у підтримці обдарованої молоді та грунтовну підготовку учасників Всеукраїнського конкурсу Intel-техно Україна 2017-2018 національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF нагородили грамотою Короткова Анатолія Єгоровича (директора Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв). 

Участь керівників наукових секцій КМАНУМ у роботі освітньої академії «Intel» Участь керівників наукових секцій КМАНУМ у роботі освітньої академії «Intel»
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.