» » Секрети телебачення тільки для слухачів КМАНУМ!

Секрети телебачення тільки для слухачів КМАНУМ!

Автор: aljona от 26-10-2017, 09:30

Секрети телебачення тільки для слухачів КМАНУМ!Здавалось би, осінні канікули, холодна погода, але це не завадило слухачам секції КМАНУМ «Журналістика» відвідати цікаву і дуже корисну екскурсію. Науковий керівник секції В. В. Левицький спочатку розповів про видатні місця м. Кропивницького, де проживали або перебували відомі журналісти, публіцисти.

Але найбільше вразило слухачів секції відвідування Кіровоградської обласної державної телерадіокомпанії, розташованої в самому серці міста в будівлі Кіровоградської обласної державної адміністрації. Кожен із слухачів мав змогу разом зі своїм науковим керівником – В. В. Левицьким попрактикуватися на студії радіо «Скіфія-центр». Саме тут майбутні журналісти начитували текст для радіопрограми, знайомилися з основною специфікою роботи. Потім мали можливість відчути себе журналістами-репортерами на місці подій. Була розіграна ситуація, де науковий керівник став свідком трагедії, Секрети телебачення тільки для слухачів КМАНУМ!а слухачі повинні були взяти в нього інтерв’ю.

Неймовірно! Юні журналісти посиділи і попрактикувалися у кріслі ведучої в студії, де відбуваються зйомки відомої програми новин «Тема дня», а також КІТ (Кіровоградського інтернет-телебачення). Окремо провели практичні заняття, де знімають програму «Радіомайдан». Слухачі секції повинні були придумати актуальні теми, проблеми, які стосуються міста Кропивницького, а також потім провести програму в форматі дискусії.

Кіровоградська мала академія наук учнівської молоді дякує слухачам, науковому керівнику секції «Журналістика» - В.В. Левицькому, а також Кіровоградській телерадіокомпанії за привітну зустріч, екскурсію і можливість проведення цікавих занять! 

Секрети телебачення тільки для слухачів КМАНУМ! Секрети телебачення тільки для слухачів КМАНУМ! Секрети телебачення тільки для слухачів КМАНУМ!

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: