» » Консультаційні заняття для слухачів КМАНУМ в м. Гайворон

Консультаційні заняття для слухачів КМАНУМ в м. Гайворон

Автор: aljona от 30-10-2017, 09:26

Консультаційні заняття для слухачів КМАНУМ в м. ГайворонНаукові керівники секцій: Домаранський А. О. (секція «Геологія, геохімія та мінералогія»), Ковальов Ю. Г. (секція «Аерофізика та космічні дослідження»), Волчанська Г. В. (секція «Українська мова»), Ковальков О. Л. (секція «Всесвітня історія»), Шевченко Н. Г. (секція «Математика, прикладна математика»), Ляшук А. М. (секція «Англійська мова») провели консультаційні заняття для слухачів КМАНУМ із Гайворонського та Голованівського районів.

Кожен із наукових керівників ознайомив зі своїм напрямом діяльності, також були обговорені теми науково-дослідницьких робіт, особливості оформлення, основні вимоги щодо написання. Наукові керівники пояснили, наскільки важливо правильно підібрати тему, головне, щоб вона була актуальною і цікавою.

Також методисти та наукові керівники КМАНУМ відвідали музей В. Стуса в с. Таужне Гайворонського району. Саме тут відомий письменник деякий час вчителював і писав поезію. Заняття такого формату дуже корисні, тому що дають змогу слухачам із віддалених районі на місці попрацювати з науковими керівниками, дізнатися всю важливу інформацію, яка стосується написання наукових досліджень.

Наступна зустріч наукових керівників КМАНУМ зі слухачами Петрівського, Новгородківського, Долинського районів відбудеться 2 листопада в смт. Петрове. До зустрічі!

Консультаційні заняття для слухачів КМАНУМ в м. Гайворон Консультаційні заняття для слухачів КМАНУМ в м. ГайворонКонсультаційні заняття для слухачів КМАНУМ в м. Гайворон

 

 

 

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: