» » Учнів та друзів Петрівської гімназії запрошуємо до КМАНУМ!

Учнів та друзів Петрівської гімназії запрошуємо до КМАНУМ!

Автор: aljona от 2-11-2017, 17:02
Учнів та друзів Петрівської гімназії запрошуємо до КМАНУМ!   2 листопада наша педагогічна команда вирушила на зустріч із учнями Долинського, Новгородківського та Петрівського районів.
   Консультаційний пункт діяв на базі комунального закладу «Петрівське навчально-виховне об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–гімназія». Методист Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді К. В. Балашова, наукові керівники КМАНУМ В. І. Куліш, В. В. Левицький, Л. І. Яременко з застосуванням мультимедійної презентації, роздаткових матеріалів та живим словом розповідали дітям про Малу академію наук, її головні завдання, структуру, цілі наукової роботи тощо.
   Звісно, кожен із наукових керівників у розмові з учнями та педагогами своєї групи звертав увагу на теми, які цікавлять самих дітей. Так, наприклад, учні, яким близька секція української мови, бажають писати наукові роботи про пароніми, словотвір, місцеві фразеологізми, сленг тощо; дітям з секції літератури до вподоби «Кайдашева сім’я» І. Нечуя-Левицького, поезія Івана Франка та ін.
  Сподіваємося, доброзичливе спілкування, обмін досвідом та контактами, а головне – зацікавлення учнів стане  підґрунтям для подальшої плідної діяльності на творчому й науковому просторах.
  Висловлюємо подяку методисту відділу освіти Петрівської райдержадміністрації Швець Т. М., директору Центру дитячої та юнацької творчості Бойко В. О., а також заступнику директору з навчально-виховної роботи комунального закладу «Петрівське навчально-виховне об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Чирві І. М. Дякуємо за співпрацю! 
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.