» » Цікава хімія! Слухачі КМАНУМ взяли участь в осінній хімічній школі

Цікава хімія! Слухачі КМАНУМ взяли участь в осінній хімічній школі

Автор: aljona от 10-11-2017, 14:22

Цікава хімія! Слухачі КМАНУМ взяли участь в осінній хімічній школіЗ 31 жовтня до 04 листопада 2017 року в м. Києві поглиблювали знання з хімії слухачі секції «Екологія»: Бережна А. С., Хрусталенко Р. Р. та слухачка секції «Хімія» Косянчук Д. В.

Учасникам розповідали про будову атома, також були висвітлені питання, які стосуються ядерних реакцій, радіоактивності. Цікавими були і практичні заняття: готували розчин з певною масовою часткою й освоювали способи визначення концентрацій у розчині титрометричним методом.

Також була проведена екскурсія до Національного університету харчових технологій. Слухачі не тільки могли ознайомитися з обладнанням для проведення експериментів, а й спостерігали за незвичайними дослідами.

В хімічній школі можна не тільки закріпити знання на практиці, а й трохи проекспериментувати. Наприклад, юні дослідники під час роботи з розчином зуміли створити об’ємну ялинку.

Хімічна школа корисна для слухачів КМАНУМ. Оскільки кожен має можливість займатися своєю справою, проводити цікаві досліди, зустрічатися з різними фахівцями. Після очної сесії наукової профільної школи слухачі КМАНУМ краще володіють методиками експерименту, закріплюють здобуті знання. Крім того, мають можливість розвинути дослідницьке, аналітичне мислення, щоб в майбутньому провести власне наукове дослідження. 

Цікава хімія! Слухачі КМАНУМ взяли участь в осінній хімічній школіЦікава хімія! Слухачі КМАНУМ взяли участь в осінній хімічній школіЦікава хімія! Слухачі КМАНУМ взяли участь в осінній хімічній школі

 

 

 

 

 

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: