» » Перемога слухачів КМАНУМ у Всеукраїнській Олімпіаді з філософії

Перемога слухачів КМАНУМ у Всеукраїнській Олімпіаді з філософії

Автор: aljona от 21-11-2017, 08:17
Перемога слухачів КМАНУМ у Всеукраїнській Олімпіаді з філософії  16 - 18 листопада у міжнародному центрі дитячої наукової творчості «MANLabCamp» відбулася ІV Всеукраїнська Олімпіада з філософії. Організаторами заходу є Національний центр «Мала академія наук України» спільно з факультетом філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова з метою популяризації філософської освіти та заохочення молоді до творчого, креативного і критичного мислення. Олімпіада проводилась у формі написання філософського есе. Темою цьогорічної Олімпіади була «Екологічна свідомість».

   Близько 2600 учнів 8-11 класів із 22 областей України подали свої роботи на І (заочний етап). Журі визначило 46 робіт, авторів яких було запрошено до очного етапу. Серед них 3 юних філософи – слухачі Кіровоградської МАН: Терентьєва Єлизавета, Маліо Яна, Стеценко Тетяна.

    У перший день заходу 16 листопада – Всесвітній день філософії, учасники мали можливість познайомитися, розказати про свої регіони, відкрити для себе світ філософії.

   Увечері, на урочистому відкритті та представленні команд, молодь взяла участь у дискусіях та обговореннях, переглядали фільм з наступним обговоренням. На другий день заходу, поки учні писали есе, дорослі навчалися: к.філос.н., доцент Адаменко Надія провела майстер-клас для вчителів «Філософування та фасилітація». А ввечері, поки журі перевіряло конкурсні роботи, учасники заходу мали можливість взяти участь у воркшопі «Екологічна свідомість та ІТ технології».

   У заключний день Олімпіади, під час урочистого закриття, оголошено переможців конкурсу. Щасливим став він і для Кіровоградщини – Терентьєва Єлизавета, слухачка секції «Валеологія» (кер. секції Сунько І.В.) КМАНУМ посіла ІІ призове місце та пообіцяла, що у наступному році повернеться за І місцем.

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: