» » Проведений І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту в Маловисківському районі

Проведений І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту в Маловисківському районі

Автор: aljona от 12-12-2017, 10:09
Проведений І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту в Маловисківському районі  З метою виявлення, підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до наукових досліджень та створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації 8 грудня 2017 року районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Маловисківської райдержадміністрації проведено І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України .

На Конкурс було подано 20 науково-дослідницьких робіт від юних науковців Маловисківського району: Злинського НВК (2), Злинської ЗШ №1 І-ІІІ ст. (3), Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст.(3), Мар’янівської ЗШ І-ІІІ ст.(2), Мануйлівського НВК (2), Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст.(2), Смолінської ЗШ№1 І-ІІІ ст.(1),Смолінського НВО (3), Хмелівського НВО (2). Наукове учнівське товариство «Інтелект» Маловисківського РБДЮТ представляли 17 учнів у 9 секціях, наукове товариство «Патріот» Смолінського НВО представляли 3 учні у двох секціях.

Конкурс пройшов на належному рівні. Роботи учнів були представлені у таких секціях: мовознавства (2), історії та краєзнавства (4), математики (2), географії та ландшафтознавства(3), лісознавства(1),  загальної біології (1), хімії (3), правознавства(1), психології(2). Конкурсні роботи юних науковців відзначені членами журі за широкий спектр наукової тематики.

Переможцями районного етапу стали 15 учнів (І місце – 3 учні, ІІ місце – 4 учні, ІІІ місце – 8 учнів). Журі - методисти та вчителі вищої категорії, методисти районного методичного кабінету, відзначило добрий рівень підготовки учнів Мар’янівської ЗШ І-ІІІ ступенів (Руденко  В.О. та Соломина І.А.), Мануйлівського НВК (Постолюк П.І.), Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст.(Нечипурук А.С., Добролевська Н.В., Прилипко Л.В.), Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст. (Шабанова Л.С.), Смолінської ЗШ№1 І-ІІІ ст. (Л.Г. Теліга), Злинської ЗШ№1 І-ІІІ ст. (Р.П.Махно, Т.В.Шверненко, О.В.Голованова), Злинського НВК (Л.П.Аристенко), Смолінського НВО (Бурдейна Л.І., Миронова Н.В.), Хмелівського НВО (Майдебура Т.В. та Присяжнюк К.В.).

Проведений І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту в Маловисківському районіЦікаві та змістовні роботи представили учні Мануйлівського НВК та Злинської ЗШ№1 І-ІІІ ст. у секції «Історичне краєзнавство». Юні дослідники зібрали та узагальнили спогади жителів села Злинка (1932-1933 роки) та с. Мануйлівка (1946-1947 роки) про голодомор. Для досягнення поставленої мети автори познайомилися з науковою літературою з теми «Голод в Україні та на Кіровоградщині», зясували причини, обставини та наслідки голоду, розробили проекти «Голод 1946-1947 років у спогадах жителів с. Мануйлівка» (П.І.Постолюк) та «Голод 1932-1933 років у спогадах жителів с. Злинка» (О.Голованова) на основі методики «Жива історія», проаналізували та узагальнили отриману інформацію.

 

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: