» » Захист науково-дослідницьких робіт у ЗОШ №34 – ліцей «Сучасник»!

Захист науково-дослідницьких робіт у ЗОШ №34 – ліцей «Сучасник»!

Автор: aljona от 13-12-2017, 12:52
Захист науково-дослідницьких робіт у ЗОШ №34 – ліцей «Сучасник»!  З 12 про 19 грудня на базі комунального закладу "Навчально-виховного комплексу загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №34 - економіко-правового ліцею "Сучасник" - дитячо-юнацького центру" міської ради м. Кропивницького відбувається захист наукових робіт.
 Слухачі КМАНУМ презентують свої проекти у різних секціях. Успішно захистився Андріяшевський Віталій (слухач секції «Німецька мова») з темою роботи «Сфера життєдіяльності німців». Не менш цікавим було дослідження «Шотландія: історія, звичаї, традиції» Зубарєвої Анастасії (секція «Англійська мова). Також 12 грудня пройшов захист робіт слухачів секції «Інформатика». Дослідження ще раз підтверджують, наскільки важливі ІТ-технології в сучасному суспільстві.
Захист науково-дослідницьких робіт у ЗОШ №34 – ліцей «Сучасник»!Дякуємо вчителям – Лінок О. В., Король Я.С., Биченко Т.В., Кудрі П.В., а також методисту Медведенко Н. П. за організацію і проведення І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР слухачів КМАНУМ. 
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: