» » День Наума в м. Олександрії! Слухачі КМАНУМ підготували виставку демонстраційних моделей і макетів

День Наума в м. Олександрії! Слухачі КМАНУМ підготували виставку демонстраційних моделей і макетів

Автор: aljona от 15-12-2017, 20:16
День Наума в м. Олександрії! Слухачі КМАНУМ підготували виставку демонстраційних моделей і макетів  У народі 14 грудня вшановували пророка Наума – покровителя розуму, знань і доброчинства. У давні часи навчальний процес розпочинався взимку – 1 грудня за старим стилем (14 грудня – за новим). То була найзручніша пора здобувати освіту для дітей. На цей час основні сільськогосподарські роботи вже було завершено. Саме тому вважалося, що саме в День Наума добре починати вчитися: «наука на ум піде».
    14 грудня 2017 року в Олександрії за спільною ініціативою науково-методичного центру управління освіти, молоді та спорту, НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», Будинку дитячої та юнацької творчості, Олександрійського відділення Кіровоградської МАНУМ на базі НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» проведено Науковий пікнік «День Наума». Метою проведення Наукового пікніка була популяризація наукових знань і залучення молоді до творчої наукової роботи, до науково-дослідницької роботи, що сприяє популяризації науки, ознайомлює з визначними науковими досягненнями людства.
   Участь у заході взяли учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти, студенти Олександрійського медичного училища, Олександрійського коледжу Білоцерківського національного аграрного університету, які активно займаються науково-дослідницькою діяльністю.
  Слухачі наукових секцій КМАНУМ підготували виставку демонстраційних моделей і макетів; показали різні досліди з фізики, ознайомили з інформаційними технологіями. Також для учнів і вихованців проведено один з науково-популярних проектів МАН – лекторій «Наука ХХІ століття: перспективні напрями розвитку», лекторами якого виступили науковці закладів та установ м. Олександрії та м. Кропивницького:
  • Ковальов Юрій Григорович - кандидат технічних наук, доцент кафедри фізико-математичних дисциплін Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету;
  • Коваль Геннадій Володимирович – генеральний директор ТОВ «Ніфра», експерт, науковий керівник секції «Агрономія»;
  • Олефіренко Ірина Валеріївна - викладач біології та медичної біології, екології Олександрійського медичного училища, керівник наукової секції «Валеологія».
  • Овчаренко Валерій Федорович - викладач ветеринарних дисциплін Олександрійського коледжу Білоцерківського національного аграрного університету, науковий керівник секції «Ветеринарія та зоотехнія».

На стендовому (постерному) та медіа захисті був презентований 41 проект учасників у номінаціях: електроніка та приладобудування, екологія та ресурсозбереження, технічна творчість та винахідництво, мистецтвознавство, філологія, валеологія, хімія, зоотехнія та інші.

Для керівників наукових учнівських товариств, вчителів, які працюють на базі закладів освіти м. Олександрії, проведено науково-практичну конференцію «Освітня академія «ДЕНЬ НАУМА», метою якої було ознайомлення вчителів із сучасним досвідом навчання, науки та інженерії в освітніх закладах. День Наума в м. Олександрії! Слухачі КМАНУМ підготували виставку демонстраційних моделей і макетів
День Наума в м. Олександрії! Слухачі КМАНУМ підготували виставку демонстраційних моделей і макетів
День Наума в м. Олександрії! Слухачі КМАНУМ підготували виставку демонстраційних моделей і макетів


Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.