» » В м. Олександрія захистили свої наукові роботи майбутні медики!

В м. Олександрія захистили свої наукові роботи майбутні медики!

Автор: aljona от 21-12-2017, 08:54
В м. Олександрія захистили свої наукові роботи майбутні медики!  18 грудня 2017 року в м.Олександрія відбувся І етап конкурсу-захисту дослідницьких робіт у секціях «Валеологія» та «Медицина».
   Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнівської та студентської молоді, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й відстоювати власну думку.
  Поряд із досвідченими дослідниками–студентами Олександрійського медичного училища на конкурс представили свої роботи учні ЗНЗ міста, які тільки розпочинають дослідницьку діяльність.
  Переможці міського етапу, які отримали найбільшу кількість балів, будуть направлені до м.Кропивницький для участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту. Однак усі учасники змагання незалежно від зайнятого місця одержали найвагоміший приз - науковий досвід. Кожен із них пройшов урок самоствердження, який дав змогу оцінити свої знання і можливості.
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.