» » Захист наукових робіт у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №31!

Захист наукових робіт у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №31!

Автор: aljona от 22-12-2017, 10:12
Захист наукових робіт у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №31!  Традиційними стали засідання Шкільного наукового товариства «Росток» у навчальному закладі №31 м. Кропивницький. Ось і цього року 20 грудня 2017 року відбувся справжній аукціон творчих ідей учасників наукового товариства.
  У секціях проводиться навчально-виховна, інформаційно-методична, організаційно-масова та навчально-тренувальна робота. НТУ «Росток» розвиває в учнів досвід, який знадобиться їм під час навчання у вищих навчальних закладах, розвиває академічну обдарованість, стимулює розвиток дитячої ініціативи, наукової творчості. Очолює цю роботу заступник директора з НВР Кісєєва Н.В. та  вчитель-методист Чухряєва В.І
Захист наукових робіт у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №31!  Учні представили свої роботи у вигляді наукових проектів, презентацій, відеороликів, досліджень, повідомлень. Найкращими стали роботи учасників «Росток» : Малишевої В., Молочко Є., Савіцької Є., Коростієнко К., Троян Є., Конкс М. Адміністрація закладу на чолі з директором  Тиханською Т.І.  створює всі умови та докладає максимум зусиль для розвитку творчого потенціалу учнів. Бажаємо подальших успіхів та перемоги у конкурсі!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: