» » Захистились юні мовознавці і екологи! В м. Олександрія продовжується захист науково-дослідницьких робіт

Захистились юні мовознавці і екологи! В м. Олександрія продовжується захист науково-дослідницьких робіт

Автор: aljona от 22-12-2017, 10:44
Захистились юні мовознавці і екологи! В м. Олександрія продовжується захист науково-дослідницьких робіт На базі Олександрійського коледжу Білоцерківського національного аграрного університету 20 грудня відбувся конкурс-захист науково-дослідницьких робіт у відділенні «Екології та аграрних наук». Важливо зазначити, що дослідження учасників конкурсу ґрунтувалися на основі висновків зроблених у результаті власних аналізів та дослідів. Конкурсанти ознайомили присутніх із питаннями фармакінетики лікарських речовин на сучасному етапі, зазначили проблематику водної ерозії ґрунтів, запропонували застосовувати препарат «Тріхопол» при віспі голубів. Особливо актуально прозвучала тема  «Африканська чума свиней», яка виявлена на території Олександрії.
   21 грудня презентували свої науково-дослідницькі роботи мовознавці м. Олександрія. На розсуд членів журі представлено дослідження учнів-слухачів наукових секцій «Російська мова» та «Українська мова» КМАНУМ та учнів наукових товариств ЗНЗ міста.
   У цьому році тематика робіт ґрунтувалася на вивченні місцевого матеріалу: досліджено історію походження прізвищ учнів Олександрійського колегіуму та жителів села Звенигородка; історію походження та особливості словотворення назв населених пунктів Олександрійщини; походження назв магазинів і торгівельних точок м. Олександрія; досліджено та зроблено порівняльний аналіз вулиць м. Олександрія.
   Фразеологія – джерело народної мудрості. Нажаль, у повсякденному житті люди ними мало користуються, але юні науковці обрали для своїх робіт теми пов’язані з фразеологією. В сучасному світі велику роль відіграє реклама, тому досить оригінальною була робота створена на основі медичних термінів. Бажаємо перемоги і подальших успіхів!

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: