» » Шлях до перемоги, який він? Активна підготовка учасників до ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Шлях до перемоги, який він? Активна підготовка учасників до ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Автор: aljona от 29-03-2018, 13:15
     Кіровоградська Мала академія активно готує переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт до ІІІ етапу. Здавалось би, чого боятися? Вже писали і контрольну роботу, і презентували свої дослідження. Насправді, не просто так Антуан де Сент-Екзюпері зазначав: «Досконалість – це не тоді, коли нічого додати, а тоді, коли нічого відняти»!
    Дійсно, учасники гарно орієнтуються в тематиці своїх робіт, але не завжди готові психологічно презентувати їх. Тому підготовка передбачила спеціальні психологічні тренінги з використанням сучасних методик. Важливе значення має і риторика. В більшості випадків успіх залежить від гарного мовлення, мистецтва переконувати, жестикуляції, міміки. Саме цього навчаються учасники у професіоналів.
 Крім того, конкурсанти відвідали Кіровоградську обласну державну телерадіокомпанію, записали декілька програм, які будуть транслюватися в прямому ефірі радіо «Скіфія-центр». Спочатку в очах учасників був помітний страх, але коли ведуча почала ставити питання щодо їх дослідження, в голосі відразу з’явилася впевненість. 
  Бажаємо всім перемоги у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: