» » Вітаємо слухачку КМАНУМ з отриманням сертифікату UF Incubator!

Вітаємо слухачку КМАНУМ з отриманням сертифікату UF Incubator!

Автор: aljona от 2-04-2018, 09:42
   Марія Рудик, слухачка секції «Технологічні процеси та перспективні технології» (науковий керівник Піскова С.В.) брала участь у тренінгу «Основи сучасного бізнесу». Учасниця отримали знання з таких напрямів: бізнес та бізнесова діяльність; менеджмент; маркетинг.
  М. Рудик дізналася про тонкощі ведення бізнесу і вчилася створювати рекламні слогани для своїх винаходів. А також мала нагоду представити свої проекти запрошеним представникам ЗМІ о 14:30 під час прес-конференції.
 Тренінг проводила Вікторія Карп – кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародного бізнесу Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка, практикуючий маркетолог – фахівець у сфері інноваційного маркетингу, омніканального маркетингу, нейромаркетингу і маркетингу впливу.
   UF Incubator – технологічний бізнес-інкубатор, створений на базі Національного центру «Мала академія наук України», щоб допомогти талановитим та ініціативним молодим людям реалізувати свої стартапи. Користувачі UF Incubator проходять інтенсивну навчальну програму, отримують доступ до коворкінгу і лабораторії прототипування.
   Щороку українські школярі продукують до 500 винаходів, більшість з яких так і лишаються нереалізованими. Адже юні винахідники не мають знань і навичок, як створити бізнес-план проекту, знайти партнера чи інвестора та запустити успішний бізнес.
   Бізнес-інкубатор буде працювати безкоштовно, але його слухачі мають пройти конкурсний відбір. При інкубаторі діятиме лабораторія прототипування, де винахідники зможуть створити макети і прототипи своїх проектів. Уже закуплена перша партія обладнання для лабораторії: 3D-принтери, фрезерні, лазерні та плазморізальні верстати, паяльні станції, різальний плотер – усього 14 одиниць устаткування.
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: