» » На Всеукраїнській конференції «Відновлювана та воднева енергетика-2018»

На Всеукраїнській конференції «Відновлювана та воднева енергетика-2018»

Автор: aljona от 21-05-2018, 15:44
  18 травня 2018 р. у залі Адміністративної ради Київського політехнічного інституту імені І.Сікорського (молодіжна секція) відбулася перша науково-практична конференція «Відновлювана та воднева енергетика-2018», присвячена 100-річчю НАН України та до Дня науки в Україні. Конференція проводилась з метою обговорення питань комплексного використання технологій відновлюваної та водневої енергетики.
 Запросили для участі у конференції слухачів наукової секції «Теоретична фізика» КМАНУМ (науковий керівник Мірошниченко Олександр Іванович). Благий Дмитро презентував тему «Вібрація як джерело електричного струму» та Боровик Ольга «Альтернативна енергія урбанізованих зон».
 Проекти учасників оцінювали провідні науковці та освітяни з наукових та науково-освітніх установ України. Одним із експертів виступив Олександр Рєпкін, голова Енергетичної асоціації «Українська воднева рада», який відзначив високий рівень представлених проектів. Учасникам конференції та керівникам проектів вручено сертифікати учасників та подяку відповідно.
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: