» » Привітання зі Святом останнього дзвоника від КМАНУМ!

Привітання зі Святом останнього дзвоника від КМАНУМ!

Автор: aljona от 4-06-2018, 12:43
   Ось і промайнув навчальний рік! Представники Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді встигли привітати зі Святом останнього дзвоника всіх переможців, відвідали шкільні лінійки навчальних закладів міста Кропивницького. Були вручені дипломи всім тим, хто здобув перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.
  Цьогорічні переможці і слухачі МАН висловили свою подяку. Катерина Сергієнко, слухачка секції «Правознавство», переможниця ІІІ Всеукраїнського етапу конкурсу захисту НДР зазначила: "Мені дуже сподобалось бути слухачем та переможцем Малої Академії Наук, тож я закликаю кожного, хто має хист, ідею та натхнення, прийти й поборотися за медаль". 
  Окрім того, багато учнів були приємно вражені запрошенням на навчання до КМАНУМ. Юрій Ванін, переможець  IV етапу Всеукраїнської олімпіади з історії висловив подяку школі: «Моя школа відтворила мою мрію у життя – запросила мене до Малої Академії Наук».
    Кіровоградська Мала академія – це шлях у велику науку, можливість для самореалізації і самовираження. Кожен з переможців обласного етапу отримає грошову премію, 9 клас – звільнення від ДПА і 12 балів із базової дисципліни, а 11 клас - ще додаткові 10 балів до ЗНО. Якщо ви бажаєте опинитися на місці переможця, чекаємо вас в Малій Академії!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: