» » Знання – у дії! Цікаві і корисні літні школи в Кіровоградській Малій академії

Знання – у дії! Цікаві і корисні літні школи в Кіровоградській Малій академії

Автор: aljona от 5-06-2018, 13:15
    Знання – настільки дорогоцінна річ, що їх варто здобувати з будь-якого джерела! В цьому році слухачі КМАНУМ мають унікальну можливість поповнити свій багаж знань, здобути досвід, навчаючись у філологічній, історичній, фізико-астрономічній та літній школі комп’ютерних технологій.
   Кожна школа передбачає заняття з науковим керівником, а також цікаві психологічні тренінги, астрономічні практикуми, заняття з робототехніки, екскурсії-квест, навчально-тематичні екскурсії до музеїв і т.д.
   В перший день літньої школи всі учасники познайомилися, поспілкувалися один з одним на практичному занятті-тренінгу з психології, який провів науковий керівник секції «Психологія» Куліш В.І. Потім учасники школи комп’ютерних технологій та фізико-астрономічної школи вирушили на захопливе і неймовірно креативне заняття з робототехніки. Історики поринули з науковим керівником секції "Етнологія" Проскуровою С.В. в незвичайний, таємничий світ на етнокультурному лікбезі. А філологи плідно попрацювали на практикумі з української мови, актуалізували свої знання з різних розділів мовознавства. 
  Учасників літньої школи попереду ще чекає дуже багато цікавого і корисного. А ми будемо тримати вас в курсі подій, щоб кожен мав уявлення про навчання в літніх школах в Кіровоградській Малій академії! 


Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: