» » Наукові керівники КМАНУМ взяли участь в семінарі-тренінгу «Мікрокомп’ютер Raspberry Pi - інструмент дослідника»!

Наукові керівники КМАНУМ взяли участь в семінарі-тренінгу «Мікрокомп’ютер Raspberry Pi - інструмент дослідника»!

Автор: aljona от 24-09-2018, 14:05
   У вересні цього року у Малій академії наук в Києві відбулося відкриття експериментальної лабораторії Ex Lab – це сучасна науково-орієнтована лабораторія для молоді, яка забезпечує навчання через експериментальні дослідження, пізнавальні лекції та живе спілкування з відомими українськими вченими і молодими науковцями. Вона охоплює 4 лабораторії: біологічну, хімічну, математичну, IT та робототехніки.
  Можливості новоствореної лабораторії Мала академія наук презентувала протягом «Тижня науки в Ex Lab». Ця масштабна подія тривала з 16 по 21 вересня і зібрала понад 150 школярів різного віку, їхніх батьків і рідних, а також дослідників, освітян і всіх, хто прагне дізнатися більше про новітні наукові досягнення. А з 19 по 21 вересня тут відбувався семінар-тренінг для педагогів за тематичним курсом «Мікрокомп’ютер Raspberry Pi - інструмент дослідника», який проводили кандидати технічних наук, доценти радіотехнічного факультету НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» Сергій Могильний і Віталій Мосійчук, а також студентка 6 курсу радіотехнічного факультету НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» Лідія Оркуша.        Участь у семінарі взяли 15 керівників секцій «Комп’ютерні науки» Малої академії наук з різних областей України. Кіровоградщину на цьому заході представляли: Олександр Дробот, науковий керівник секції «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології» Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді, вчитель інформатики та математики Олександрійського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів №17-ліцей» та Віктор Слюсаренко, науковий керівник секції «Internet-технології та WEB-дизайн» Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації, кандидат педагогічних наук.
   У трьохденний термін учасники семінару мали можливість отримати перші знання про мікрокомп’ютер Raspberry Pi, на лабораторних заняттях - навички роботи з Raspberry Pi. На завершальній стадії семінару-тренінгу Віталій Мосійчук та заступник директора Малої академії наук України з навчально-виховної роботи Тетяна Піщеріна присутнім вручили сертифікати учасника навчально-тренувальних занять з курсу «Мікрокомп’ютер Raspberry Pi - інструмент дослідника» в рамках Всеукраїнського науково-освітнього проекту «Впровадження інноваційних освітніх технологій у системі МАН України».
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: