» » Zdoby? do?wiadczenie! Слухачі КМАНУМ здобували досвід у Міжнародній українсько-польській школі з культурної дипломатії

Zdoby? do?wiadczenie! Слухачі КМАНУМ здобували досвід у Міжнародній українсько-польській школі з культурної дипломатії

Автор: aljona от 1-11-2018, 09:17
  Слухачі Кіровоградської Малої академії А. Холявінська (секція «Літературна творчість») і Є. Кузенний (секція «Математика») взяли участь у Міжнародній школі з культурної дипломатії, в якій проходило українсько-польське навчання. Міжнародна школа дала можливість поспілкуватися, здобути досвід в учнів з різних куточків України, а також в учнів Польщі. Під час спільних занять треба було долати мовний бар’єр і полякам, і українцям.
  Кандидат філософських наук Юлія Кравченко розповіла, що конкурс під час відбору українських учасників був дуже високим. Відбір учнів із Польщі проводили польські співорганізатори. Основною вимогою до слухачів МАН була наявність у них журналістського або літературного вподобань. Кожен повинен був мати здобутки і мотивацію. Під час участі А. Холявінська і Є. Кузенний підтвердили свій високий рівень знань. 
 Найбільше вразили заняття з фільмування, які проводив відомий український кінорежисер Сергій Лисенко. Учасники працювали над відеороликами, поділившись на чотири групи, тому вийшло чотири фільми. Тему для творчості обирали самі, і наприкінці навчання представили власні соціальні фільми про Небесну Сотню, війну на Сході і світове замовчування цієї теми, булінг (прояв агресії з подальшим залякуванням особистості), методи боротьби з депресією.
   Цікавою була зустріч з радником міністра культури України з питань Криму Есмою Аджиєвою, яка привезла із собою кримськотатарські реставровані жіночі і чоловічі костюми. Кожен мав можливість приміряти на себе костюми й обговорити з радником міністра проблемні питання кримських татар.
  Слухачі Кіровоградської Малої академії вражені рівнем Міжнародної школи культурної дипломатії. Знайомство з історією, культурою, неймовірно цікаві тренінги, спілкування з польськими учнями, обмін досвідом, знаннями -  ще раз підтверджує, що Мала академія відкриває багато можливостей перед сучасною молоддю! 
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: