» » «Хто такі видатні архітектори сучасності?»

«Хто такі видатні архітектори сучасності?»

Автор: aljona от 8-11-2018, 11:36
    «Хто такі видатні архітектори сучасності?», «Які тенденції в архітектурі країн світу?», «За що отримують Прітцкерівську премію?» - відповіді на такі питання шукали учасники Обласного конкурсу на кращий реферат серед учнівської та студентської молоді на тему: «Видатні архітектори сучасності – лауреати Прітцкерівської премії з архітектури. Їх творчість та вплив на розвиток сучасної країн світу». Конкурс проводився управлінням регіонального розвитку, містобудування та архітектури Кіровоградської облдержадміністрації з нагоди відзначення Всесвітнього дня архітектури з метою популяризації архітектурної галузі.
    До участі у Конкурсі запрошувалися учні старших класів загальноосвітніх шкіл, художніх шкіл, творчих студій та студенти вищих навчальних закладів.
    Серед учасників була і слухачка секції «Мистецтвознавство» КМАНУМ, учениця 8-го класу ОНВК (ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 17 - ліцей) Петренко Олександра, яка хоч і була наймолодшою учасницею конкурсу, проте посіла призове місце та нагороджена дипломом ІІ ступеня. А керівнику Кіровоградської МАНУМ Короткову Анатолію Єгоровичу вручили подяку за популяризацію галузі архітектури та участь учнів у конкурсі.
     Вітаємо Олександру з першими успіхами у дослідницькій діяльності та бажаємо не зупинятись на досягнутому!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: