» » Завзяття – це успіх! Участь у тренінгу «Destination Imagination Ukraine»

Завзяття – це успіх! Участь у тренінгу «Destination Imagination Ukraine»

Автор: aljona от 27-11-2018, 10:15
25 листопада Л. В. Гальченко, науковий керівник секції «Географія і ландшафтознавство» Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді брала участь у навчальному тренінгу «Destination Imagination Ukraine», на якому разом з учасниками різних областей України знайомилися з шляхами вирішення Командного Виклику. Кожен ділився своїми враженнями, ідеями, спостереженнями, також на тренінгу вирішувалися складні питання, які були незрозумілі учасникам.

Нагадаємо, Destination Imagination Ukraine – найбільша у світі освітня програма з креативності, започаткована в США. Програма охоплює 42 країни на 6 континентах, понад 200 000 учасників, 38 000 волонтерів з цілого світу та 1,5 мільйона випускників.

Програма Destination Imagination спрямована на підготовку учнів до професійних викликів ХХІ століття, виховання майбутнього покоління інноваторів та лідерів. У рамках цієї програми діти та молодь навчаються самостійно, креативно й нестандартно вирішувати поставлені завдання (виклики), зокрема у таких викликах як інженерний, технічний, науковий, художній, соціальний, імпровізаційний або виклик для дошкільнят.  Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: