» » В Маловисківському районі відбувся І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

В Маловисківському районі відбувся І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Автор: aljona от 20-12-2018, 16:18
З метою виявлення, підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до наукових досліджень та створення умов для самореалізації творчої особистості 14 грудня 2018 року на базі Маловисківського ліцею відбувся І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР учнів-членів МАН України. На участь у конкурсі подали заявки 23 юні науковці з 10 закладів освіти району: Злинського НВК (1), Злинської ЗШ№1 І-ІІІ ст..(3), Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст.. (2), Мар’янівської ЗШ І-ІІІ ст..(5), Мануйлівського НВК (2), Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст..(3), Хмелівського НВО (2) та Якимівського НВК(1).


Учні захищали свої дослідження у дванадцяти різних секціях: географія та ландшафтознавство (3), українська мова (3), зарубіжна література (1), біологія людини (1), агрономія (1), математика (6), історичне краєзнавство (1), історія України (2), інтернет-технології та веб-дизайн (2), безпека інформаційних та телекомунікаційних систем (1), експериментальна фізика (1), лісознавство (1). Конкурсні роботи юних науковців відзначені членами журі за широкий спектр наукової тематики. 

Переможцями районного етапу стали 19 учнів (І місце - 5 учнів, ІІ місце – 5 учнів, ІІІ місце – 9 учнів). 

За результатами оцінки науково-дослідницьких робіт, їх захисту та виконання контрольних робіт з базових дисциплін визначено 19 переможців у таких секціях: українська мова – 3, історичне краєзнавство – 1, історія України (2), математики–5, географії та ландшафтознавства-2, агрономія-1, експериментальна фізика -1, безпека інформаційних та телекомунікаційних систем(1), Інтернет-технології та веб-дизайн (2), лісознавство(1).

Працювало журі секцій до складу яких увійшли вчителі – методисти та вчителі вищої категорії, методисти районного методичного кабінету. За результатами проведення районного етапу, роботи переможців рекомендовано до участі у ІІ (обласному) етапі конкурсу.
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: