» » Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР в Первозванівському ОТГ

Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР в Первозванівському ОТГ

Автор: aljona от 4-01-2019, 08:25
      На базі КЗ «Первозванівське НВО» пройшов І етап Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів- членів Кіровоградської обласної філії Малої академії наук учнівської молоді.
      На конкурс представили роботи три здобувачі освіти КЗ «Первозванівське НВО»: Жарікова Аміна Сергіївна, учениця 11 класу з теми «Асиметрія головного мозку. Ліворукі. Праворукі» (секція «Біологія», наукове відділення хімії та біології, вчитель, що підготував, Гореленко Інна Леонідівна, вчитель біології та географії КЗ «Первозванівське НВО»), Єгорова Дар’я Олегівна, учениця 11 класу з теми «Мікротопоніми села Первозванівки Кіровоградської району» (секція «Українська мова», наукове відділення Мовознавства, вчитель, що підготував, Стась Юлія Миколаївна, вчитель української мови та ліератури КЗ «Первозванівське НВО»), Британ Дар’я Дмитрівна, учениця 11 класу з теми «У світі ілюзій» (секція «Літературна творчість», наукове відділення Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, вчитель, що підготував, Стась Юлія Миколаївна, вчитель української мови та літератури КЗ «Первозванівське НВО»). Усі учні посіли перші місця в свої секціях та їхні роботи будуть направлені до участі у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів  Малої академії наук України.
     Під час захисту науково-дослідницьких робіт члени журі оцінювали аргументацію вибору та розкриття теми, новизну та практичне значення роботи; послідовність та логічність викладу матеріалу з теми дослідження.
     Журі  І етапу конкурсу-захисту, до складу якого входили  працівники відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради, комунального закладу позашкільної освіти «Дивосвіт», педагогічні працівники КЗ «Первозванівське НВО», відзначили актуальність та науковість учнівських робіт, доцільність та ефективність використання мультимедійних презентацій, належний рівень розкриття теми досліджень, представлених до захисту учнями-членами МАНУМ.

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: