» » Слухачі Кіровоградської МАН взяли участь у науково-практичній конференції «Відновлювана енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті»

Слухачі Кіровоградської МАН взяли участь у науково-практичній конференції «Відновлювана енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті»

Автор: aljona от 22-05-2019, 09:03
   Слухачі Кіровоградської МАН у складі української делегації взяли участь у ХХ Міжнародній науково-практичній конференції «Відновлювана енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті», яка проходила 15-16 травня на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» 
   Захід проводиться з метою обговорення проблем та перспектив розвитку використання відновлюваних джерел енергії, електро- і біоенергетичних ресурсів, тепла землі і теплопостачання країни за рахунок енергії сонця, вітру, гідроенергетичних ресурсів, а також реалізації заходів для енергозбереження та енергоефективності. Новим напрямом конференції стало використання водневих технологій в виробництві та акумулюванні енергії.
  Урочисте відкриття конференції відбулося у залі Вченої ради Київського політехнічного інституту, де були присутні та виступили з вітальними словами й доповідями представники вітчизняних і зарубіжних наукових, інноваційних установ та організацій. Доповідали професор Інституту теплоенергетики Варшавського університету технологій Конрад Швірські та член правління головного водневого енергетичного агентства Європи «Hydrogen Europe» Айварс Стариковс. Гості з Польщі та Латвії розповіли про європейський досвід енергозбереження, перспективи і розвиток водневої енергетики, як її застосовують їхні країни.
      У науково-технічній бібліотеці ім. Г.І. Денисенка слухачі Кіровоградської МАН, серед 63 учасників Молодіжної секції, успішно поділились результатами науково-дослідницької роботи щодо відновлювальної енергетики та енергоефективності. У підсумку організатори відзначили високий рівень представлених доповідей та нагородили учасників пам’ятними подарунками і сертифікатами учасників конференції.
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: