» » Участь К. Сергієнко в Міжнародній Олімпіаді з філософії в Римі

Участь К. Сергієнко в Міжнародній Олімпіаді з філософії в Римі

Автор: aljona от 22-05-2019, 09:26
    Катерина Сергієнко, слухачка Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді, достойно репрезентувала рівень майстерності в написанні філософського есе на Міжнародній Олімпіаді з філософії в Римі. 
    Впевненими, рішучими кроками ми рухаємося до мети - зробити філософію цікавою, популярною і корисною для вивчення серед школярів. Віримо, що ось-ось і стане трендово для кожної молодої людини читати філософів, а ще більше вести діалоги, дискусії, дебати про важливе, вічне, людське і людяне!
    Катерина Сергієнко поділилася своїми враженнями: «ІРО стала для мене унікальним шансом побачити Рим – місто, пронизане наскрізь духом давньої історії, вишуканого мистецтва та неповторної філософії. Також міжнародний етап олімпіади допоміг мені розвиватися далі у царині філософії: з’ясувати свої переваги та виявити певні недоліки. Це відбувалося не лише у процесі написання есе на вибрану тему, а й під час дружнього спілкування з учасниками з інших країн. Ми багато комуні кували і виконували цікаві завдання, зокрема готували виступи на захоплюючі теми, що стосувалися життя та діяльності відомого митця Леонардо да Вінчі. Ця практика не тільки посприяла отриманню нових знань, а й підтвердила моє глибоке переконання, що, незважаючи на усі відмінності, ми є рівні та завжди маємо спільну мету – досягання блага для всього людства, кожного народу. А це, на мою думку, що остаточно стала моїм переконанням після олімпіади, можливо завдяки філософії, до якої кожен має вроджений потяг». Бажаємо подальших успіхів і перемог!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: