» » Інтелектуальний відпочинок МАНівців

Інтелектуальний відпочинок МАНівців

Автор: pasha от 9-09-2011, 16:00
Інтелектуальний відпочинок МАНівців


Інтелектуальний відпочинок МАНівців  

Цього року кращі юні науковці країни мали змогу долучитися до поглибленого вивчення улюблених предметів, а також активно відпочити з новими друзями. Таку можливість діти отримали завдяки унікальному проекту „Всеукраїнські літні профільні школи”, започаткованому в минулому році Національним центром „Мала академія наук України”.

Протягом відведеного періоду, обдарована молодь країни здобувала знання з профільних дисциплін у науково-технічній, фізико-математичній, астрономічній, філологічній, хіміко-біологічній та багатьох інших школах, які проходили  у різних куточках України.

Допомагали команді інтелектуалів отримати бажаний обсяг знань кращі педагоги і професорсько-

  Інтелектуальний відпочинок МАНівців

викладацький склад провідних вищих навчальних закладів країни. Для повноцінних і якісних   лабораторних занять використовувалася найсучасніша матеріально-технічна база. Щоденні теоретичні заняття і виконання проектних робіт дали можливість МАНівцям закріпити на практиці одержані знання та реалізувати творчий потенціал. Наукова діяльність поєднувалася з насиченою екскурсійною і розважальною програмою.

Зануритись до такого інтелектуального середовища пощастило і найталановитішим вихованцям Кіровоградської Малої академії учнівської молоді.

До фізико-математичної школи були запрошені: Барвінська Марина та Шуліка Владислав – учні Кіровоградського обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу гуманітарно-естетичного профілю (гімназія-інтернат - школа мистецтв). Школа проходила на базі смт. Лазурне Скадовського району, Херсонської області протягом 19 – 27 червня.

Інтелектуальний відпочинок МАНівців  

Поповнювали свою базу знань, оздоровлювалися та набиралися сил для подальшої науково-дослідницької діяльності найдостойніші представники хіміко-біологічного відділення: Джума Ахмад – учень навчально-виховного комплексу „Кіровоградський колегіум-спеціалізований навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад-центр естетичного виховання” і Третяк Євгеній – учень Кіровоградського обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу гуманітарно-естетичного профілю (гімназія-інтернат -  школа мистецтв).

Літня хіміко-біологічна школа відбувалася з 1 по 14 серпня 2011 року на базі Сумського національного аграрного університету. Для учнів слухачів були організовані лекції, майстер-класи, експедиції, лабораторні й практичні заняття на місцевості. Також діти мали можливість попрацювати у наукових бібліотеках СНАУ та УАБС, комп’ютерних класах.

Приємні спогади назавжди залишаться в учасників даного проекту.

Барвінська Марина: „Кожен день був дуже яскравий… Викладачі з вищих навчальних закладів організовували різноманітні конкурси, а саме: „Математичний майданс”, „Фізичний марафон”, „Свято  Нептуна”. Школа дала мені багато нових друзів, з якими і зараз підтримую  звязок .”

  Інтелектуальний відпочинок МАНівців

 

Джума Ахмад: „Багато в кого слово „школа” викликає не зовсім позитивні відчуття, особливо влітку. Я також спочатку так думав. Але літня профільна школа МАН скасувала всі мої стереотипи… Перший день, перша лекція, перше знайомство з колегами. Приємно було зустріти знайомі з конкурсу-захисту обличчя – представників інших областей”. „Лекції, практичні, лабораторні заняття поєднувалися з цікавими заходами та екскурсіями… І хоча погодні умови були не найкращими, адже Суми зустрічали і проводжали нас дощами, але особисто я хочу повернутися до літньої школи наступного року, адже це навіть краще за Артек. Я всім рекомендую вчитися у МАН”.

 

Методист МАН учнівської молоді Щербина А.Г.

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: