» » Початок навчального року для юних МАНівців

Початок навчального року для юних МАНівців

Автор: pasha от 5-04-2012, 10:26
Початок навчального року для юних МАНівців  

31 березня 2012 року в приміщенні Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбулася настановча сесія Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді (далі- МАНУМ).

Розпочинаючи урочисту церемонію відкриття, виконавчий директор МАНУМ Філянт С.В. звернулася до  присутніх з вітальним словом: „Ми створюємо умови для того, щоб ви могли проявити свій талант, отримати бажані додаткові знання з обраного напрямку, мали підтримку з боку держави. Все, що сьогодні необхідно з вашого боку – це бажання вчитися, розширювати свій кругозір. Тож не бійтеся ставити перед собою мету, а ми допоможемо вам її реалізувати”.

Від імені всіх наукових керівників привітав з першою сесією слухачів МАНУМ Ратушняк О. М. – науковий керівник секції української літератури та

  Початок навчального року для юних МАНівців
фольклористики, кандидат педагогічних наук, викладач кафедри української літератури Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Він побажав учням наполегливості та старанності у навчанні і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю .

 

По закінченню урочистої частини заходу для учнів було проведено секційні заняття у всіх  наукових відділеннях, під час яких юні науковці прослухали вступні теми з основ наукових досліджень та отримали рекомендації щодо вибору теми роботи.
Початок навчального року для юних МАНівців  

Для керівників секцій наукових товариств учнів навчальних закладів області було організовано круглий стіл з метою підвищення якості та результативності навчально-виховного процесу в наукових секціях МАН. На початку засідання Філянт С.В. проаналізувала роботу Кіровоградської МАНУМ за 2011/2012 н. р., а також розповіла про впровадження нових проектів, видання методичної та наукової літератури і перспективи подальшого розвитку.

Об’єктивні рекомендації щодо організації науково-дослідницької роботи у секції історії надала науковий керівник секції історії КМАНУМ, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії КДПУ ім. В.Винниченка                Проскурова С.В.

Збір та обробка емпіричних даних стали темою доповіді наукового керівника секції психології КМАНУМ, кандидата психологічних наук, доцента кафедри психології КДПУ ім. В.Винниченка Горської Г.О.

Поради щодо правильного вибору теми та мети дослідження надав учасникам заходу науковий керівник секції авіації та космонавтики КМАНУМ, викладач кафедри авіаційної техніки Кіровоградської льотної академії авіаційного університету Лефтор В.В.

Науковий керівник секції біології КМАНУМ, кандидат юридичних наук, доцент кафедри біології КДПУ ім. В.Винниченка Аркушина Г.Ф.

  Початок навчального року для юних МАНівців

у своєму виступі зупинилася на темі організації процесу дослідження та написання науково-дослідницьких робіт з біології.

Науковий керівник секції права КМАНУМ, кандидат юридичних наук, доцент кафедри правознавства КДПУ ім. В.Винниченка Зеленський С.М. розповів про особливості написання та представлення НДР на всеукраїнському етапі конкурсу-захисту.

Досвідом роботи у наукових учнівських товариствах прийшли поділитися з учасниками круглого столу  керівник секції математики НТУ м.Знам’янки Орищенко В.П. та керівник секції математики НТУ „Умка” „НВО ЗШ І-ІІІ ст. №25, Природничо-математичний ліцей, ЦПЗВ „Ліра” Волошина О.В.

Початок навчального року для юних МАНівців  

Отож, навчальний рік у Кіровоградській Малій академії наук учнівської молоді розпочато успішно! Бажаємо нашим слухачам успіхів у майбутній дослідницькій роботі. Наукових керівників просимо бути терплячими і поблажливими до юних науковців, адже слід врахувати, що це лише перші їх кроки в науці. 

За активну участь у круглому столі хочемо подякувати керівників секцій наукових товариств навчальних закладів Новомиргородського, Кіровоградського, Устинівського, Маловисківського районів, міст Знам’янки (НВК „ЗШ І-ІІІ ступенів №2 - ліцей”) та Кіровограда (Гімназія №9, Комунальний заклад „НВО„ЗНЗ І-ІІІ ступенів №31”, СЗШ І-ІІІ ступенів №6, НВК „ЗШ І-ІІІ ступенів №25, природничо-математичний ліцей”, НВК ”Кіровоградський колегіум – СЗНЗ І-ІІІ ступенів). Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

 

Методист КМАНУМ Щербина А.

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: