ВІТАЄМО!

Автор: pasha от 13-04-2012, 15:45
10 квітня 2012 року розпочалися фінальні випробування Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України для слухачів історичного відділення.
       
ВІТАЄМО!
 Замковий Володимир

Понад сто школярів з усієї країни демонстрували поважним членам журі свої знання профільного предмета, глибину дослідження обраної теми і вміння аргументувати свою точку зору перед колегами й авторитетними вченими, змагаючись у п’яти секціях: історія України; археологія; історичне краєзнавство; етнологія і всесвітня історія.

І знову представники нашої області повертаються додому з перемогою! Учень 10 класу навчально-виховного комплексу ?Знам’янська ЗШ I-III ступені № 2 – ліцей?  Знам’янської міської ради Кіровоградської області Замковий Володимир виборов почесне ІІІ місце у секції історії України.

Вітаємо нашого слухача з такою бажаною перемогою! Нехай з кожним роком твої досягнення зростають! Ми щиро зичимо тобі успіхів на обраному шляху! Ніколи не зупиняйся, долай найскладніші перепони та впевнено іди до поставленої мети!

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: