Вітаємо!

Автор: kasya от 24-04-2012, 16:54
24 квітня  відбулося  урочисте нагородження переможців  ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у відділенні комп’ютерних наук.
 
Вітаємо!
  Вітаємо!
       Дубінецький Артем                Брайко Юрій

Протягом трьох днів більше ста школярів захищали свої дослідження й розробки перед високоповажними членами журі, які з захопленням спостерігали за значними досягненнями фіналістів.

Кіровоградщина з нетерпінням чекає на повернення своїх переможців, які цього разу особливо порадували своїми досягненнями.

Так, диплом І ступеня виборов учень 11 класу Кіровоградського обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу гуманітарно-естетичного профілю (гімназія – інтернат – школа мистецтв) Дубінецький Артем таким чином ставши абсолютним переможцем у секції комп’ютерних систем та мереж. 

Не менш приємною стала звістка про перемогу нашого представника у секції інформаційних систем, баз даних та систем штучного інтелекту Брайка Юрія – студента І курсу машинобудівного коледжу КНТУ, який посів почесне третє місце.

Ми вітаємо наших призерів і радіємо разом з ними! Нам дуже приємно, що ви вже у такому віці зробили правильний вибір, ставши на складний, але цікавий шлях. Сьогодні ви досягли значних успіхів і ми бажаємо, щоб це стало лише початком вашої майбутньої наукової діяльності.

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: