» » Завершення конкурсу інтелекту, творчості та креативності

Завершення конкурсу інтелекту, творчості та креативності

Автор: pasha от 16-05-2012, 08:54
Завершення конкурсу інтелекту, творчості та креативності  

28 квітня 2012 року в актовій залі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбулось урочисте закриття фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Більше місяця тривала напруга в усіх куточках країни, адже боротьба цього року була справді запеклою!

Юним науковцям заключного наукового відділення хімії та біології пощастило взяти участь у цій  визначній церемонії. Привітати переможців і призерів конкурсу, а також вручити їм дипломи, медалі й цінні призи прийшли почесні гості: президент Малої академії наук України, народний депутат України Станіслав Довгий, Герой України, перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк, начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Алла Середницька, директор Національного центру «Мала академія наук України» Оксен Лісовий, директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Володимир Вербицький, відомі науковці, професори, представники провідних вищих навчальних закладів країни.

Високоповажні члени журі відзначили високий рівень наукових робіт учасників конкурсу цього року, значне зростання самостійності, оригінальності, новизни досліджень, підвищення рівня організації і технічного забезпечення конкурсу.

Згідно з проектом структури наукових відділень МАН поступово впроваджуються нові секції та наукові відділення. Так, у цьому році конкурс проведено у 60 секціях 11 наукових відділень майже за всіма напрямами природничих, гуманітарних і суспільних наук.

Слід зазначити, що організатори Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України кожного року дивують учасників не лише чіткістю планування всіх дій, але й вмінням організувати цікаве дозвілля та відпочинок під час такого хвилюючого періоду.

Так, з ініціативи Національного центру «Мала академія наук України» спеціально під конкурс було виготовлено перший у нашій країні пересувний сферичний кінотеатр. У ньому за допомогою приголомшливих спецефектів, музики і неймовірної комп’ютерної графіки школярі мали змогу поринути в загадковий і прекрасний світ науки.

А гостями конкурсу-захисту стали відомі вітчизняні й зарубіжні науковці, поети, письменники, громадсько-політичні діячі, представники владних 

  Завершення конкурсу інтелекту, творчості та креативності
структур, зокрема, заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони України Нестор Шуфрич, перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Сулима, Герой України, перший космонавт незалежної країни, член Наглядової ради МАН Леонід Каденюк, астронавт, професор аерокосмічної інженерії технічного університету міста Мюнхен, доктор природничих наук Ульріх Вальтер, Герой України, поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч Іван Драч та інші відомі діячі науки, культури і мистецтва. 

Протягом усього періоду конкурсу у приміщенні НЕНЦ працював центр психологічної діагностики та консультування для учнів, робота якого виявилася дуже доречною і заспокійливо впливала на юних науковців.

Для керівників делегацій та наукових керівників учасників у рамках конкурсу-захисту було проведено ряд науково-практичних семінарів та тренінгів провідними вченими Академії педагогічних наук України, Національної академії наук України, науково-педагогічними працівниками загальноосвітніх та вищих навчальних закладів, співробітниками Національного центру «Мала академія наук України», Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Українського державного центру туризму і краєзнавства.

Порадувала всіх бажаючих можливість спостерігати в режимі on-line за основними моментами кожного відділення – відкриттям, захистом науково-дослідницьких робіт, закриттям конкурсу, тим паче, що якість відео- та аудіотрансляції значно покращилася порівняно з минулорічним досвідом.

Кіровоградську область на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук представляло 30 кращих  слухачів, які показали свою першість на обласному етапі.

Всі учасники показали гарний рівень підготовки, а додому привезли 13 перемог!

Ми щиро вітаємо всіх учасників та переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України!

Ви вирізняєтеся серед своїх однолітків допитливістю, креативністю, а тепер і досвідом написання наукових робіт. Період підготовки до конкурсу був нелегким, а напруга від очікування іноді аж зашкалювала, але все це навчило вас працювати самостійно. Ми бажаємо вам наснаги, творчої самореалізації, подальших успіхів і перемог у науці і в житті.

Окреме «дякую» хочемо висловити науковим керівникам наших переможців. Ваші старання та віра у своїх вихованців дали такі бажані результати. Бажаємо Вам терпіння,  натхнення та вдячних слухачів у наступному навчальному році!

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі:

<
  • коментарів
  • публикацій
20 травня 2012 00:21

t0ol_net

  • Група: Користувачі
  • Регістрація: 27.01.2011
  • Статус: Пользователь offline
 
Абзац біля другого фото, п*яте речення, слово зправа:
gиродничих - природничих.