» » Зустріч з письменниками Івано-Франківської спілки письменників України

Зустріч з письменниками Івано-Франківської спілки письменників України

Автор: pasha от 16-05-2012, 11:37
Зустріч з письменниками Івано-Франківської спілки письменників України  

18 травня  в Кіровограді побуває творча делегація Спілки письменників України в рамках  Всеукраїнського  Шевченківського свята "В сім"ї  вольній, новій...”, яке щорічно традиційно проводиться  в Україні. Цього року його естафету приймає славетна запорізька земля.

До нас завітають письменники з Івано-Франківщини: голова Івано-Франківської обласної організації Національної Спілки письменників України Євген Баран, члени Спілки - Василь Олійник, Ярослав Ткачівський, Іван Гаврилович.

Делегація побуває у визначних місцях міста, після чого візьме участь у літературно-мистецькому вечорі, який розпочнеться о 17:00 у відділі читальних залів обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.Чижевського (ІІІ поверх).

На заході, який організовує обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.Чижевського спільно з Кіровоградською обласною організацією Національної Спілки письменників України прозвучать виступи письменників, лунатимуть уривки з творів та безсмертне слово Кобзаря.

Запрошуємо творчу інтелігенцію міста, усіх, хто цікавиться сучасним літературним процесом, талановиту молодь для обміну досвідом.

Вхід – вільний!

Зустріч відбудеться в п’ятницю 18 травня 2012 року

о 17:00 в ОУНБ ім. Д.І.Чижевського (вул. Велика Перспективна, 24).

 
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: