» » Наукова школа МАН

Наукова школа МАН

Автор: kasya от 5-11-2012, 15:07
Наукова школа МАН    
     
Наукова школа МАН      

З 13 по 20 жовтня в місті Женеві (Швейцарія) відбулася друга наукова школа для педагогічних працівників Малої академії наук України в галузі фізики. Організатором виступив НЦ «Мала академія наук України» спільно з Європейською організацією ядерних досліджень (ЦЕРН).

29 фахівців МАН – учителів фізики майже з усіх областей України стали учасниками школи. Представниками від Кіровоградської області стали: заступник директора з науково-методичної роботи Новопразького навчально-виховного комплексу Олександрійської районної ради Мітленко Лариса Олександрівна, заступник директора з науково-методичної роботи ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради Піскова Світлана Вікторівна, учитель фізики Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв) Буряк Юрій Володимирович.

Учасники школи відвідали всі об’єкти адронного колайдера: детектор Atlas і CMS, познайомилися з результатами відкриття нової частинки – бозона Хіггса, отримали сучасні знання у сфері фізики високих енергій від провідних наукових співробітників ЦЕРНу і поспілкувалися зі своїми колегами з України та інших країн.

Отримані знання та навички вчителі нашої області будуть поширювати серед учнів, слухачів МАН, з метою правильної організації праці над науковими проектами, розширення тематики творчих робіт, більш практичного спрямування учнівських досліджень.

Учасники наукової школи від нашої області були запрошені на телепередачу "Ранкова кава", де мали змогу поділитися враженнями від поїздки.

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: