» » Традиційний осінній марафон

Традиційний осінній марафон

Автор: kasya от 29-11-2012, 15:04
Традиційний осінній марафон    

27 листопада 2012 року відбулись традиційні виїздні навчальні заняття Малої академії наук учнівської молоді (далі – МАНУМ) у м. Гайвороні.

Активно взяли участь у даній зустрічі викладачі Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка та Кіровоградського національного технічного університету: Бондарчук Ю.П. – науковий керівник секції історії, Волчанська Г.В. – науковий керівник секції української мови, Ляшук А.М. – науковий керівник секції англійської мови та Собінов О.Г. – науковий керівник  секції інформатики.

Навчальні заняття проводилися на базі НВК „Гайворонська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5”. Для більш плідного результату робота відбувалася у тандемі з учителями гімназії.

Представники МАНУМ провели для присутніх організаційні лекції щодо написання та оформлення науково-дослідницьких робіт, а також надали індивідуальні консультації кожному слухачеві, зважаючи на обрану ним тему дослідження.  Наукові керівники Кіровоградської МАНУМ наголосили на умовах визначення результатів конкурсу та основних вимогах виконання мультимедійних презентацій.

Так сталося, що дата навчальних занять МАНУМ співпала з районним семінаром вчителів інформатики, що проходив у с. Салькове. Організатори заходу люб’язно запросили керівника секції інформатики МАНУМ – Собінова Олександра Георгійовича, який отримав можливість поспілкуватися з учителями району та надати їм методичну допомогу в складних і проблемних питаннях.

Отож, сподіваємося, що плідна робота працівників МАНУМ принесе свої результати.

Варто зазначити, що більшість представлених робіт слухачів Гайворонської філії МАНУМ мають достатній рівень виконання. А врахувавши поради та рекомендації наукових керівників, юні дослідники мають змогу покращити власні результати, з якими будемо раді їх бачити на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Дякуємо всім учасникам та організаторам традиційних навчальних занять за їх розуміння та суттєву допомогу.     

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: