» » Новорічний подарунок для активних та творчих педагогів Кіровоградщини

Новорічний подарунок для активних та творчих педагогів Кіровоградщини

Автор: kasya от 25-12-2012, 11:51
Новорічний подарунок для активних та творчих   педагогів Кіровоградщини     
   
Новорічний подарунок для активних та творчих   педагогів Кіровоградщини  
   
Новорічний подарунок для активних та творчих   педагогів Кіровоградщини  
   
Новорічний подарунок для активних та творчих   педагогів Кіровоградщини  
   
Новорічний подарунок для активних та творчих   педагогів Кіровоградщини  
   

Новорічним подарунком для педагогічних працівників Кіровоградщини – учасників першої наукової школи стала робоча поїздка до міста Львова. Наукову школу для педагогів області, що працюють з обдарованими учнями з дослідницько-експериментального напрямку у відділеннях фізики, астрономії та інформатики започатковано Кіровоградською Малою академією наук учнівської молоді з метою підвищення кваліфікації кадрів позашкільних навчальних закладів, взаємообміну досвідом роботи з талановитими дітьми між педагогічними працівниками різних регіонів України.

Учасниками школи стали 11 осіб – керівники наукових товариств учнів, гуртків, секцій МАН, учителі фізики та інформатики з навчальних закладів Добровеличківського, Олександрійського районів, м. Кіровограда м. Олександрії, КДПУ ім. В.Винниченка,  Малої академії наук учнівської молоді.

Програма наукової школи була дуже насиченою та цікавою. 20 грудня на базі Львівського національного університету імені І.Франка був організований семінар на тему «Науково-дослідницька робота учнів і шляхи її удосконалення». Учасники семінару, а саме: викладачі ЛНУ ім. І.Франка, наукові співробітники Інституту фізики конденсованих систем НАН України, педагоги Львівської МАН, керівники гуртків фізики, інформатики міських та районих НТУ ділилися з колегами своїм досвідом роботи з обдарованими учнями. Теми, що піднімали учасники семінару («Комп’ютерне моделювання у фізиці”, «Особливості викладання С++ та С# для слухачів гуртків інформатики» та інші) є дуже актуальними та перспективними. Логічним завершенням семінару стали показові змагання роботів «Робо-сумо» вихованцями гуртка «Роботландія».

21 грудня свою роботу гостям міста презентував обласний центр науково-технічної творчості. Учасники наукової школи були приємно враженні різноманіттям діяльності центру. А виставка експонатів талановитих вихованців надовго запам’ятається відвідувачам.

Наукові співробітники Астрономічної обсерваторії ЛНУ ім. І.Франка та заміської станції спостереження, що у Брюховичах, поділилися з колегами із Кіровоградщини своїми напрацюваннями, що безпосередньо стануть у нагоді кожному вчителю при викладанні фізики та астрономії. Підсилили враження від спілкування з науковцями Львівщини спостереження у телескоп та екскурсія обсерваторією.

Незабутньою подією для учасників школи стала зустріч з організатором природничого інтерактивного конкурсу «Колосок» Дарією Бідою. Круглий стіл «Ефективна організація навчання природничим наукам у курсі основної школи», організований Дарією Дмитрівною був змістовним, насиченим, цікавим та ефективним. Кожен учасник зустрічі отримав подарунки на згадку про цю подію.  Книги, науково-популярні природничі журнали, тематичні природничі газети для розумників і розумниць безперечно поповнять методичну скарбничку вчителів та стануть у нагоді при роботі з дітьми.

Робочу програму школи доповнила змістовна екскурсія по місту Львову, що залишиться в пам’яті кожного учасника першої наукової  школи як новорічна Казка, як Різдвяна феєрія, як незабутнє, вражаюче дійство.

 

Світлана Філянт

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: