Заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей ознайомився з діяльністю Кіровоградської Малої академії

Автор: mirosha від 1-10-2018, 17:47
У рамках відзначення 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського  заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей відвідав низку навчальних закладів області, в тому числі Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс і познайомився з роботою Кіровоградської Малої академії наук.
Також посадовець відвідав відреставрований музей імені Василя Сухомлинського, школу, і щиро подякував всім тим, хто приклав зусилля до реставрації музею.

Розширюємо горизонти!

Автор: vlad9486 від 21-05-2015, 11:54

Розширюємо горизонти! 20 травня 2015 року на базі комунального закладу «Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. І. Чижевського» відбувся круглий стіл «Пам’ятки науки і техніки Кіровоградщини», присвячений Дню науки 
в Україні. До участі в круглому столі були запрошені і науковий керівник секції науково-технічної творчості та винахідництва МАНУМ, кандидат технічних наук, доцент кафедри сільськогосподарського машинобудування КНТУ Володимир Васильович Амосов разом зі слухачами своєї секції та інші працівники МАНУМ. 

Розширюємо горизонти

Автор: vlad9486 від 6-05-2015, 14:50

Розширюємо горизонти 22-25 квітня 2015 року учні Новопразького навчально-виховного комплексу Олександрійської райдержадміністрації Кіровоградської області взяли участь у Всесвітньому Чемпіонаті FIRST у змаганнях з робототехніки та презентації проектів у FIRST LEGO League, що проходив у місті Сент-Луїс, штат Міссурі, США. Цей масштабний серед наукових дитячих конкурсів фестиваль зібрав понад 200 тисяч дітей із усього світу.

Українська команда стала другою серед 33 команд-переможниць, які отримали нагороду на цьому конкурсі.

Українська команда «Constellation» здобула спеціальний...


 

Настановча сесія Кіровоградської МАНУМ

Автор: vlad9486 від 28-04-2015, 10:08

 

Настановча сесія Кіровоградської МАНУМ 25 квітня 2015 року в актовій залі Кіровоградського національного технічного університету відбулася настановча сесія для абітурієнтів Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді (далі – МАНУМ).

Метою такого заходу є включення обдарованих дітей із різних навчальних закладів області в потужне інтелектуально-інформаційне поле науки, завдяки якому талановиті учні, в тому числі із сільської місцевості, можуть долучатися до високоякісної освіти та отримувати досвід проведення наукових досліджень.


 

Слухачі секції літературної творчості Кіровоградської МАН взяли участь у нараді молодих літераторів

Автор: vlad9486 від 24-04-2015, 11:16
Слухачі секції літературної творчості  Кіровоградської МАН взяли участь у нараді молодих літераторів

У міжнародний день книги, що традиційно відзначається 23 квітня, цьогоріч у Кіровограді було проведено нараду молодих літераторів. Організаторами заходу виступили обласна організація Національної спілки письменників України (далі – НСПУ), а також управління у справах молоді, сім'ї та спорту. Участь у нараді взяло чимало літераторів-початківців, що працювали під керівництвом досвідчених письменників у секціях поезії та прози.

Про результати участі у Всеукраїнському конкурсі «IntelЕко – Україна 2015»

Автор: vlad9486 від 5-03-2015, 15:39
Про результати участі у Всеукраїнському конкурсі  «IntelЕко – Україна 2015»З метою всебічної підтримки обдарованої молоді, сприяння модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, впровадження інноваційно-освітніх методів і технологій у навчальних закладах України Міністерство освіти і науки України спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (НЕНЦ) та дирекцією освітніх програм...

Юні МАНівці знають, як вирішити проблеми області

Автор: vlad9486 від 17-02-2015, 11:32
Юні МАНівці знають, як вирішити проблеми області
13 лютого 2015 року в Кіровоградському обласному навчально-виховному комплексі (гімназія-інтернат – школа мистецтв) відбулась науково-практична конференція „Інноваційні технології як запорука соціально-економічно зростання області”, на якій було презентовано проекти та винаходи слухачів Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді.
Метою заходу стала популяризація розробок обдарованих, здібних до наукової діяльності дітей і талановитої молоді серед громадськості та керівництва області для впровадження їх в економічну та соціальну інфраструктуру нашого регіону...

Тісна співпраця на шляху до успіху

Автор: vlad9486 від 28-01-2015, 12:17
Тісна співпраця на шляху до успіху

23 січня 2015 року методисти Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді Щербина А. Г. та Балашова К. В. відвідали Устинівський район з метою надання методичної допомоги педагогам, які працюють з обдарованою молоддю.

Зустріч пройшла на базі Устинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у форматі круглого столу.

Тісна співпраця – запорука успішних звершень

Автор: vlad9486 від 2-12-2014, 17:02
Тісна співпраця – запорука успішних звершень
2 грудня 2014 року працівники Малої академії наук учнівської молоді (далі – МАНУМ) з черговою робочою поїздкою відвідали Маловисківський район. Так, виконавчий директор МАНУМ С.В.Філянт та методист А.Г.Щербина взяли участь у нараді директорів навчальних закладів даного району. Варто відмітити, що слухачі МАНУМ з Маловисківщини вже кілька років поспіль демонструють свою активність не лише на щомісячних консультаціях, а й на ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України

Учнівсько-студентська науково-практична конференція!

Автор: vlad9486 від 26-11-2014, 11:23
 Учнівсько-студентська науково-практична конференція!
21 листопада 2014 року учні Кіровоградського облкомплексу (гімназія-інтернат–школа мистецтв), слухачі секції фінансів, грошового обігу і кредиту Малої академії наук учнівської молоді стали учасниками І-ої обласної науково-практичної конференції учнівської та студентської молоді „Сучасні проблеми і тенденції розвитку економіки та управління у ХХІ столітті”, яка проводилась за участю викладачів кафедри економіки праці та менеджменту Кіровоградського національного технічного університету.

Майбутнє України в наших дітях!

Автор: vlad9486 від 21-11-2014, 16:04

Майбутнє України в наших дітях!

У період з 18 до 20 листопада 2014 року в м.Києві пройшов фінальний етап V Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України». Організатори заходу – Національний центр «Мала академія наук України», Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» та Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Метою та завданнями виставки є: стимулювання творчого самовдосконалення учнівської та студентської молоді, виявлення та розвиток обдарованих учнів, надання їм допомоги у виборі професії, створення умов для реалізації здібностей талановитих та обдарованих учнів і студентів, оновлення змісту, форм і методів роботи з обдарованими учнями та студентами, пошук нових форм, методів і моделей організації науково-дослідницької діяльності учнів і студентів.

Єднаймося заради України!

Автор: vlad9486 від 19-11-2014, 14:16
Єднаймося заради України! «Єднаймося заради України!» – саме під таким гаслом проходила V Всеукраїнська (ІХ Міжрегіональна краєзнавча) конференція «Мій рідний край, моя земля очима сучасників». У цей непростий для України час до м. Миколаєва з’їхалися юні дослідники майже з усіх куточків нашої держави: Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Харківської, Хмельницької, Херсонської, Черкаської та Чернівецької областей. Кіровоградську область на конференції представляли Каширна Катерина, учениця 11-го класу Кіровоградського облкомплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв), слухачка секції історії Кіровоградської МАНУМ та Семенюк Оксана, учениця 11-го класу комунального закладу «Педагогічний ліцей Кіровоградської міської ради», вихованка комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», слухачка секції археології МАНУМ. 

Канікули у Польщі

Автор: vlad9486 від 14-11-2014, 14:42

Канікули у Польщі


За запрошенням громадських організацій Польщі та у рамках співпраці з Національним центром «Мала академія наук» Міністерства освіти і науки України і Національної академії наук України пропонуємо стати учасником культурно - освітньої програми щодо вивчення історії та культури Польщі. Учасниками культурно-освітньої програми можуть бути: діти (їх батьки, опікуни), студентська молодь та інші громадяни України.

Працюймо разом!

Автор: vlad9486 від 24-10-2014, 13:04
Працюймо разом!

21 жовтня 2014 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради відбулася творча зустріч наукових керівників МАНУМ та педагогічних працівників навчальних закладів міста Олександрії.

Під час зустрічі колеги обговорили важливі аспекти роботи з обдарованою молоддю та перспективи подальшої співпраці.
Цього разу учні п’яти секцій МАНУМ (науково-технічної творчості та винахідництва, мистецтвознавства, психології, англійської мови та історії) отримали кваліфіковані консультації від науковців з приводу обраної теми науково-дослідницької роботи, методів та плану дослідження.
Усім учасникам навчального процесу дякуємо за активну участь та бажаємо успіхів у подальшій діяльності.