» » Розширюємо горизонти!

Розширюємо горизонти!

Автор: vlad9486 от 21-05-2015, 11:54

Розширюємо горизонти! 20 травня 2015 року на базі комунального закладу «Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. І. Чижевського» відбувся круглий стіл «Пам’ятки науки і техніки Кіровоградщини», присвячений Дню науки 
в Україні. До участі в круглому столі були запрошені і науковий керівник секції науково-технічної творчості та винахідництва МАНУМ, кандидат технічних наук, доцент кафедри сільськогосподарського машинобудування КНТУ Володимир Васильович Амосов разом зі слухачами своєї секції та інші працівники МАНУМ. У рамках круглого столу відбулася презентація дослідницько-популяризаційного проекту «Пам’ятки науки і техніки Кіровоградщини», автором якого є Гайда Лариса Анатоліївна, методист комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського». Цей проект, безперечно, допоможе слухачам МАНУМ обрати нові актуальні теми для своїх досліджень.

Директор державного архіву Кіровоградської області Бабенко Олег Олександрович та завідуюча відділом документів з економічних, технічних та природничих наук ОУНБ ім. Д. Чижевського Осокіна Аліна Петрівна запропонували виконавчому директору КМАНУМ Філянт Світлані Володимирівні зберігати МАНівські роботи в архіві та бібліотеці, а також подальшу співпрацю у проведенні різних заходів для учнівської молоді.


Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: