» » Науково-практична конференція на теренах Новгородківщини

Науково-практична конференція на теренах Новгородківщини

Автор: vlad9486 от 20-05-2015, 11:28

Науково-практична конференція на теренах Новгородківщини 15 травня 2015 року на базі Новгородківського НВК №1 з нагоди Дня науки відділом освіти Новгородківської РДА та районним будинком дитячої та юнацької творчості було проведено науково-практичну конференцію учнів членів Новгородківської районної філії Кіровоградського обласного територіального відділення МАНУМ.

В роботі конференції взяли участь голова Новгородківської РДА Кочерга А.Л., заступник голови Новгородківської РДА Акусок Т.В., виконавчий директор Кіровоградської МАНУМ Філянт С.В., начальник відділу освіти РДА Остапчук Л.М., завідуюча районним методичним кабінетом Шаповалова В.М., головний спеціаліст відділу освіти Сулима Л.А., методист МАНУМ Мельник Ю.В.

Керівники району звернулися до майбутньої зміни - наукової еліти України та їх наставників, відзначивши, що 16 травня вся прогресивна громадськість України відзначає День науки. Це свято, коли вшановуються наукові традиції, досягнення вчених. Саме завдяки цим досягненням людство в своєму науково-технічному розвитку пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів у всесвіт. Наука не стоїть на місці, розвивається, вносить у життя нові технології, нові досягнення, нові історичні відкриття, які служать на благо людства, а також підкреслили, що їм, молодому поколінню, у майбутньому давати відповіді на виклики часу у розвитку суспільно-економічних, освітньо-культурних, фінансово-виробничих аспектів життя.

Учасники конференції: учні-члени Новгородківської філії Кіровоградської МАНУМ, педагоги-наставники, учні переможці предметних олімпіад, з метою пропаганди наукових досліджень учнівської молоді та підведення підсумків роботи у 2014-2015 навчальному році, тезісно ознайомили із своїми науковими роботами та довели їх важливість для збереження пам’яті про рідний край ( його історію, природу, визначних людей).

Актуальними були дослідження Кармазіна Сергія, учня Митрофанівського НВК

«Семен Климовський. Козак. Філософ. Поет.», Дощенко Аліни, учениці Тарасівського НВК «Дослідження голодомору 1932-1933 рр. на території Тарасівської сільської ради»,

Позняковського Владислава, учня Великочечеліївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Видовий склад та чисельність птахів с. Велика Чечеліївка та його окраїн в осінньо-зимовий період», Осітковської Альони, учениці Новгородківського НВК ім. П.Ф.Козуля «Історія Новгородківської школи №2: від початкової школи до навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад ім. П.Ф. Козуля», Мардарь Світлани, учениці Вершино-Кам’янського НВК «Вершино-Кам’янка в роки Другої світової війни 1941-1945 років», Денісової Наталії, учениці Новгородківського НВК №1 «Історія Новгородківської школи №1».

Начальник відділу освіти Остапчук Лідія Михайлівна вручаючи нагороди та дякуючи учням і їх наставникам за проведені дослідження наголосила, що майбутньому поколінню науковців є з кого брати приклад. Район гордиться своїми випускниками-науковцями: Щербиною Валентином, Кушніром Василем, Кушніром Григорієм, Босим Олександром, Бондаренком Олександром, Ткаченко Любов’ю, Ковтюх Світланою, Скрипник Мариною, Трохановською Ліною, Стебою Аллою, Москаленко Вітою, Небеленчук Світланою, Рибачук Іриною, Косяченком Костею, Небеленчук Іриною та багатьма іншими. Також відзначила активну співпрацю з районною філією МАНУМ дирекції навчальних закладів Новгородківських НВК №1 та №2 (директори Кушнір Н.В та Гаврилюк Н.Ф.), Петрокорбівського, Митрофанівського, Вершино-Камянського, Тарасівського НВК (директори Сулима Л.Л., Коритько П.В.. Квочка С.М., Кісіль О.М.) та Велико-Чечеліївської ЗОШ (директор Луценко А.В).

Виконавчий директор Кіровоградського МАНУМ Філянт С.В., підводячи підсумки конференції, відзначила активну роботу Новгородківської районної філії МАНУМ, вручила нагороди та побажала успіхів і перемог в конкурсах-захистах наукових робіт обласного та всеукраїнського рівнів юним науковцям району та їх керівникам у майбутньому.

 
 Науково-практична конференція на теренах Новгородківщини Науково-практична конференція на теренах Новгородківщини  Науково-практична конференція на теренах Новгородківщини 


Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: