» Заходи. Олександрійська філія

Вибір на користь інтелектуального розвитку в Міжнародній школі з філософії та культурної дипломатії в Бельгії

Автор: bodyart від 1-09-2017, 10:55
Вибір на користь інтелектуального розвитку в Міжнародній школі з філософії та культурної дипломатії в БельгіїЗ 21 по 29 серпня 2017 року в Бельгії пройшли навчання в Міжнародній школі з філософії та культурної дипломатії. Базовою навчальною методикою цієї школи є «Філософія для дітей». Її мета - навчити дітей креативно мислити, дискутувати, аргументувати свою точку зору замість того, щоб пасивно сприймати інформацію. Тренери школи, провідні бельгійськіф експерти з цієї методики, проводять заняття виключно англійською мовою. Враженнями про школу ділиться її учасниця, слухачка наукових секцій КМАНУМ Рудик Марія

Літній табір у Швейцарії

Автор: bodyart від 8-08-2017, 11:55
Літній табір у ШвейцаріїЗ 27 липня по 5 серпня на території Франції і Швейцарії у ЦЕРНі - європейському центрі ядерних досліджень, проведено щорічний літній табір для школярів «S'Cool LAB Summer Camp».Чесницький Данило вихованець секції КМАНУМ «Технологічні процеси та перспективні технології» (науковий керівник Піскова Світлана Вікторівна) – єдиний представник від України.

Літні канікули в Німеччині з користю.

Автор: bodyart від 1-08-2017, 15:53
Літні канікули в Німеччині з користю.З 16 по 25 липня 2017 року в Німеччині проходила Міжнародна літня академія для школярів із України, Росії, Грузії та Казахстану. Україну представляло 9 школярів-МАНівців, серед яких вихованка БДЮТ Олександрійської міської ради та слухачка наукових секцій КМАНУМ – Рудик Марія.

Вступ Олександрійського відділення КМАНУМ до Асоціації «Сталі та розумні міста України»

Автор: bodyart від 15-06-2017, 10:10
Вступ Олександрійського відділення КМАНУМ до Асоціації «Сталі та розумні міста України»14 червня в Олександрії відбулося засідання Асоціації «Сталі та розумні міста України».

«Формування психологічної та комунікативної готовності учнів до вступу в Малу академію наук України»

Автор: bodyart від 31-05-2017, 13:31
«Формування психологічної та комунікативної готовності учнів до вступу в Малу академію наук України»З метою залучення талановитої та обдарованої учнівської молоді до навчання в МАН на базі БДЮТ Олександрійської міської ради проведено тренінг «Формування психологічної та комунікативної готовності учнів до вступу в Малу академію наук України» для учнів 8-х класів.

«МАНЛаб» у Петрово

Автор: bodyart від 30-05-2017, 08:29
«МАНЛаб» у ПетровоВ рамках проекту Національного центру «Мала академія наук України» «Відкрита освітня лабораторія» на базі Петрівського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» було проведено семінар-практикум у ході якого учні та педагоги району дізнатися про інноваційні підходи в організації навчально-дослідницької діяльності. При чому довідатися не лише теоретично, а й практично – попрацювали на сучасному лабораторному обладнанні, яке є в арсеналі лабораторії «МАНЛаб».

Свято «Зірковий Олімп» в Олександрійському колегіумі.

Автор: bodyart від 25-05-2017, 16:10
Свято «Зірковий Олімп» в Олександрійському колегіумі.24 травня в Олександрійському колегіумі відбулося традиційне свято «Зірковий Олімп». Саме цього дня щороку збираються на святі ті, хто здобули перемоги в олімпіадах, конкурсах, захисті наукових робіт, тобто найталановитіші учні та їхні наставники.

Знайомство МАНівців із дисидентським рухом

Автор: bodyart від 20-05-2017, 10:03
Знайомство МАНівців із дисидентським рухомЗ 15 по 18 травня 2017 року Міжнародний центр дитячої наукової творчості «MANLAB.CAMP» у Пущі-Водиці приймав учнів, які приїхали з усієї країни для участі у Всеукраїнському Молодіжно-підлітковому фестивалі шістдесятників та дисидентського руху. Взяли участь у заході і слухачі секцій КМАНУМ, учні НВК «Олександрійський колегіум - спеціалізована школа» Олександрійської міської ради Криволапов Олександр, М’ясківська Валерія та Рудик Марія.
 

Слухачі секції «Історія» КМАНУМ взяли участь у брейн-ринзі, присвячененому 100-річчю створення Української Центральної Ради та початку Української рев

Автор: bodyart від 5-04-2017, 15:49
Слухачі секції «Історія» КМАНУМ взяли участь у брейн-ринзі, присвячененому 100-річчю створення Української Центральної Ради та початку Української ревОскільки 2017 рік Указом Президента України оголошено роком Української революції 1917-1921рр. в ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17- ліцей) м. Олександрія відбувся брейн-ринг, присвячений 100-річчю створення Української Центральної Ради та початку Української революції. Слухачі секції «Історія» КМАНУМ взяли участь у заході.

«Мала наука» – великі ідеї

Автор: bodyart від 29-03-2017, 10:41
«Мала наука» – великі ідеї» - із такою назвою вийшла стаття про вихованців КМАНУМ м. Олександрія http://ot.kr.ua/mala-nauka-veliki-ideyi.html#more-10870

Молодим педагогам про Малу академію наук учнівської молоді

Автор: bodyart від 27-03-2017, 11:01
Молодим педагогам про Малу академію наук учнівської молодіАндреєва Ольга Анатоліївна, керівник Олександрійської філії Кіровоградської Малої академії наук взяла участь у засіданні Школи молодого вчителя та познайомила учасників Школи з роботою наукових секцій КМАНУМ. Піскова Світлана Вікторівна, керівник наукових секцій КМАНУМ , надала можливість молодим педагогам відчути потужний потяг сучасного учнівства до знань, новаторства, відкриттів та досліджень. Особливою родзинкою зустрічі стали виступи вихованців Малої академії наук: Чесницького Данила та Овечка Олександра, які презентували свої науково-дослідницькі роботи.

Про результати участі у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту НДР учнів-членів МАН м.Олександрія

Автор: bodyart від 21-03-2017, 12:47
 Олександрійське телебачення інформує про результати участі слухачів КМАНУМ із м.Олександрія у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту НДР учнів-членів МАН УкраїниКерівники наукових секцій КМАНУМ підвищували свою майстерність на тренінгу НЦ «Мала академія наук України»

Автор: bodyart від 20-03-2017, 16:37
Керівники наукових секцій КМАНУМ підвищували свою майстерність на тренінгу НЦ «Мала академія наук України»18-19 березня 2017 року на базі БДЮТ Олександрійської міської ради проведено тренінг НЦ «Мала академія наук України» на тему «Формування психологічної та комунікативної готовності учнів МАН до захисту науково-дослідницької роботи» для керівників наукових секцій КМАНУМ

Наші талановиті МАНівці!

Автор: bodyart від 14-03-2017, 17:07
Наші талановиті МАНівці!Говорять, що талановита людина талановита у всьому. Ми, слухачі секції «іспанська мова» Кіровоградського територіального відділення МАН, є доказом цієї фрази, тому що талановитість виявляється в оволодінні всіма видами діяльності. Ми не лише гарно навчаємося, відвідуємо секцію МАН та пишемо науково-дослідницькі роботи, а ще є учасниками міжнародних проектів eTwinning та беремо участь у позаурочних виховних заходах.

ЮНІ НАУКОВЦІ ОСВОЮЮТЬ КОСМІЧНИЙ ПРОСТІР

Автор: bodyart від 23-02-2017, 13:14

В Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради пройшов перший етап Всеукраїнського  гуманітарного конкурсу УМАКО «Сузір’я» «Космічні фантазії». Серед учасників конкурсу були і слухачі наукових секцій КМАНУМ.Назад Вперед
Вгору