» » Майданчик для втілення інноваційних ідей юних науковців.

Майданчик для втілення інноваційних ідей юних науковців.

Автор: bodyart от 12-10-2016, 09:12
 

 

Майданчик для втілення інноваційних ідей юних науковців.Дійсні члени Кіровоградської Малої академії наук учнівської уже довели свою спроможність генерувати ідеї, які відзначені на світовому рівні. На етапі виготовлення діючих моделей та їх випробування є ряд робіт, а саме: «Термоізоляційне покриття (виготовлення термофарби для зовнішнього покриття будівель та споруд)», «Теплоелектроконверсія (пряме перетворення теплової енергії навколишнього середовища в електричну)», тощо.

 

Теоретично, слухачі Малої академії наук учнівської молоді, на високому рівні володіють необхідними знаннями, вміннями і навичками, але дуже часто на заваді їх успіху стає неможливість практичного застосування набутого досвіду. Найкращим етапом усвідомлення досягнень і помилок є втілення своїх ідей, проектів та розробок у життя. Проте, на жаль, наші учні не завжди мають змогу реалізувати це через недостатнє матеріально-технічне забезпечення.

 

Майданчик для втілення інноваційних ідей юних науковців.Громадська організація «Спілка митців Олександрійщини», звернула увагу на проблему маленького містечка, де живе багато творчих і працьовитих людей, є дуже художня школа та училище культури, але немає галереї де можна показати талант наших олександрійців та вирішили знайти приміщення для відкриття галереї VashArt. В липні цього року знайшлися не байдужі люди та запропонували для проекту двоповерховий будинок дореволюційної побудови. Але приміщення знаходиться у плачевному стані та потребує капітального ремонту.

 

Так як в Україні стартував освітній проект «Відкривай Україну» для підлітків з малих міст України, який навчатиме прояву активної громадянської позиції та реалізації суспільно-корисних проектів. Слухачі та дійсні члени КМАНУМ разом із науковим керівником Пісковою Світланою Вікторівною вирішили запровадити новітні технології енергозабезпечення, теплозабезпечення, водопостачання, використання нових будівельних матеріалів та ін. у ремонт приміщення галереї, що може стати практичним застосуванням набутого досвіду.


 

 

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: