» » Всеукраїнська наукова конференція з енергоефективності учнів-членів МАН.

Всеукраїнська наукова конференція з енергоефективності учнів-членів МАН.

Автор: bodyart от 9-12-2016, 20:22
Всеукраїнська наукова конференція з енергоефективності учнів-членів МАН.У рамках програми НЕО «Нова енергетична освіта» з 7 по 9 грудня 2016 року в м. Києві проходила Всеукраїнська наукова конференція з енергоефективності учнів-членів МАН. Кіровоградську область представили учні ЗНЗ м. Олександрії: Корнієенко Олександр (9 клас ЛІТ), Коржова Єлизавета (10 клас ЛІТ), Демченко Єлизавета (9 клас, Олександрійський колегіум), Кузнецова Катерина (10 клас Олександрійський колегіум) та Бовдур Антон (11 клас ЛІТ) разом із своїм науковим керівником Пісковою Світланою Вікторівною. Учні працювали у двох секціях: - законодавча база та енергозберігаючі технічні рішення як основа заощадження українського суспільства; - правові та техногенні аспекти екологічної рівноваги в Україні.
Всеукраїнська наукова конференція з енергоефективності учнів-членів МАН.Були представлені науково дослідницькі роботи на тему: - персональний транспорт з використанням моносфери; - енергетичне покриття; - пристрій для нагріву та очищення води; - вплив гербіциду «Раундап»,48% в.р.на Apisme Uifeta в гострих експериментах. В рамках конференції був підписаний меморандум між Національним центром і Малою академією наук України та агенством з енергоефективності та енергозбереження України. Учасникам конференції було запропоновано ознайомитись з сучасними технологіями Інституту енергозбереження та енегоменеджменту.
За результатами участі у Всеукраїнській наукової конференції з енергоефективності учнів-членів МАН, слухачі КМАНУМ отримали сертифікати Мінестерства освіти і науки України і цінні подарунки від Французького аташе Сельвана Ренерье, який представляє міжнародну програму з енергоефективності. Бовдур Антон отримав Патент №105738 на моносферу - новий транспортний засіб, який зареєстровано Державним реєстром Патентів України на корисні моделі 11.04.2016 року.
Всеукраїнська наукова конференція з енергоефективності учнів-членів МАН.Всеукраїнська наукова конференція з енергоефективності учнів-членів МАН.Всеукраїнська наукова конференція з енергоефективності учнів-членів МАН.
 

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: