» » Олександрійський район презентує роботу своїх розумників

Олександрійський район презентує роботу своїх розумників

Автор: bodyart от 26-12-2016, 11:45

23 грудня 2016 року у відділі освіти відбувся І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт та екологічних проектів у Олександрійському районі.

Конкурс проводився відповідно до умов проведення І (районного, міського) та ІІ (обласного) етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016/2017 навчальному році в наступних секціях:

«Екологія, біологія, науки про землю, хімія»;

«Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство»;

«Математика»;

 «Астрономія, фізика, комп’ютерні науки»;

«Історія, філософія та суспільствознавство».

У заході взяли участь 40 учнів – члени шкільних наукових товариств із 12 загальноосвітніх навчальних закладів: Добронадіївської ЗШ І-ІІІ ст., Войнівської ЗШ І-ІІІ ст., Користівської ЗШ І-ІІІ ст., Головківського НВК. Улянівської ЗШ І-ІІІ ст., Косівської ЗШ І-ІІІ ст., Червонокам'янського НВО, Протопопівської ЗШ І-ІІІ ст., Ізмайлівської ЗШ І-ІІІ ст., Куколівського НВК, Цукрозаводського НВК, Олександрівської ЗШ І-ІІІст.

Визнано переможцями районного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт та екологічних проектів та нагородженні Дипломами відділу освіти наступні учні:

за зайняте І місце:

Метку Ю. (Користівська ЗШ І-ІІІ ст., керівник Штанько А.М.);

Федченко Т. (Цукрозаводський НВК, керівник Руденко Н.І.);

Скрипник М. (Добронадіївська ЗШ І-ІІІ ст., керівник Федоров В.М.);

Таратинову Ж. ( Куколівський НВК, керівник Шевцов А.О.);

Докієнко К. (Войнівська ЗШ І-ІІІ ст., керівник Балацький Л.Ю.);

Коваль Ю. (Олександрівська ЗШ І-ІІІст., керівник Глущенко Н.В.).

за зайняте ІІ місце:

Докієнко К. (Войнівська ЗШ І-ІІІст., керівник Михайленко А.Г.);

Гусак А. (Головківський НВК, керівник Дорунда О.О);

Большакову В. ( Користівська ЗШ І-ІІІст., керівник Здоровенко Л.І.);

Сиротюк Є. (Користівська ЗШ І-ІІІст., керівник Правий В.П.);

Метку О.(Користівська ЗШ І-ІІІст., керівник Пономаренко М.Л.);

Гарячу А. (Протопопівська ЗШ І-ІІІст, керівник Риженко В.І.);

Яценко А., Хан С., Курдюкова Р., Гавриленка Д. (Протопопівська ЗШ І-  ІІІст, керівники Кулішкіна М.О., Уваєва Т.І.);

Кандейкіну Д. (Олександрівська ЗШ І-ІІІст., керівник Кандейкіна М.Ю.).

за зайняте ІІІ місце:

Журило В., Шпурик С., Шульову Т. ( Червонокам’янське НВО, керівник   Коваль В.М.);

Назарюка В. (Червонокам’янське НВО, керівник Тищенко О.В.);

Скринько В. (Користівська ЗШ І-ІІІст., керівник  Данильчук М.Г.);

Пастушенко Д. (Користівська ЗШ І-ІІІст., керівник Правий В.П.);

Зюзь Т. ( Косівська ЗШ І-ІІІст., керівник Велика Г.М.);

Гарькаву М. (Ізмайлівська ЗШ І-ІІІст., керівник Овчаренко А.М.);

 

Якименко Р. (Войнівська ЗШ І-ІІІ ст., керівник Балацький Л.Ю.).

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: