Увага!

Автор: dend от 24-03-2016, 15:51

17-19 травня 2016 року у м.Львів Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Львівською обласною Малою академією наук проведе Міжнародну учнівську науково-практичну конференцію «Україна очима молодих».

До участі в заході запрошуються члени Малої академії наук України – учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Напрями роботи Міжнародної учнівської науково-практичної конференції «Україна очима молодих»: інвестиційний клімат у вашому регіоні (за видами економічної діяльності); проблеми раціонального природокористування та охорони довкілля в регіоні; Україна – Європа ХХ століття: роль історичного досвіду у створенні майбутнього; запровадження технологій з відновлюваної енергетики та енергоефективності у промисловості та життєвому секторі (на прикладі вашого регіону); Україна – країна, приваблива для туризму.

Для участі в заході просимо до 19 квітня 2016 року подати заявку за формою, та тези у відділення Кіровоградської МАНУМ.

На підставі поданих матеріалів оргкомітет проведе відбір учасників конференції. Список учасників буде оприлюднено до 25 квітня 2016 року на сайті man.gov.ua та oman.lviv.ua.

 

Детальна інформація – за тел.: 27-53-74

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: