» » Кондратьєв Дмитро

Кондратьєв Дмитро

Автор: vlad93 от 28-10-2015, 17:07

    

Слухач секції інформатики

     Кіровоградської Малої  академії наук учнівської молоді 

2011- 2013 років


Кондратьєв Дмитро   
випускник комунального закладу „Навчально-виховне об’єднання ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад „Вікторія-П” Кіровоградської міської ради. 
 
       

Випускник комунального закладу „Навчально-виховне об’єднання ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад „Вікторія-П” Кіровоградської міської ради, слухач секції інформатики Кіровоградської МАНУМ, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, ІІІ місце у секції Internet-технології та WEB дизайн з темою „Аналіз цільової аудиторії в соціальних мережах” (науковий керівник Собінов О.Г.). Переможець Всеукраїнської олімпіади „Турнір юних інформатиків”, І місце (учитель Тимофієнко О.Л.).

Дмитро за час навчання зарекомендував себе здібним учнем. Хлопець з дитинства захоплюється комп’ютерними науками, математикою та мистецтвом фотографії. За час навчання в ліцеї, маючи здібності до точних та природничих дисциплін, неодноразово був переможцем та призером міських, обласних та Всеукраїнських олімпіадах та турнірах з інформатики.

У 2009-му році – І місце в міській олімпіаді з інформатики та обчислювальної техніки; у 2010-му та 2011-му роках – ІІ місце в міській олімпіаді з інформатики та обчислювальної техніки; у 2011-му році – ІІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики та обчислювальної техніки; у 2012-му році у складі команди м. Кіровограда виборов І місце у фінальному етапі Х Всеукраїнського турніру з інформатики; ІІ місце в міській олімпіаді з інформатики та обчислювальної техніки.

 
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: