» » Черніченко Антоніна

Черніченко Антоніна

Автор: vlad93 от 30-10-2015, 14:04

    

Слухач секції англійської мови

     Кіровоградської Малої  академії наук учнівської молоді 

2011- 2013 років


Черніченко Антоніна    
випускниця Маловисківської загальноосвітньої школи №3 І-ІІІ ступенів Маловисківської районної ради Кіровоградської області.
 
       

Випускниця Маловисківської загальноосвітньої школи №3 І-ІІІ ступенів Маловисківської районної ради Кіровоградської області, слухач секції англійської мови Кіровоградської МАНУМ, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (ІІІ місце) у секції англійської мови з темою „Мовна репрезентація ідеї RELIGION в англійській мові (на матеріалі твору Дена Брауна „The da Vinci Code”).

У якій галузі тільки не випробувала себе ця активістка за роки навчання: відвідувала студію живопису та декоративно-прикладного мистецтва, танцювала, була неодноразовим призером районного конкурсу-фестивалю дитячої та юнацької творчості „Дзвіночок” у номінаціях „Вокал” та „Художнє слово”, за постійну участь у культмасових заходах району була нагороджена грамотою відділу культури Маловисківської райдержадмінітрації; багато років поспіль здобувала перемогу на другому етапі Міжнародного конкурсу знавців рідної мови імені Петра Яцика; завжди брала активну участь у громадському житті класу, школи, міста, району, області. З 2010-го року для Антоніни починається період роботи в органах учнівського самоврядування. Вона була обрана головою Маловисківського районного парламенту дітей, а згодом і головою комісії по роботі з дітьми молодшого та середнього шкільного віку Кіровоградського обласного парламенту дітей. У грудні 2012-го року нагороджена грамотою до Дня громадянського суспільства за активну участь у роботі в органах дитячого самоврядування. У травні 2013-го року відзначена грамотою районного відділу освіти Маловисківської райдержадміністрації за вагомий внесок у роботу органів учнівського самоврядування району.

 
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: