Хайсарова Карина

Автор: pasha от 6-05-2011, 09:42
       
  Хайсарова Карина
     

Слухач секції  французької мови та літератури 

     Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді 

2008 - 2010 років

 

Хайсарова Карина  

випускниця спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Кіровоградської міської ради.

 

Сумлінно ставиться до навчання, показує високі здібності у вивчені предметів як гуманітарного, так і природничо-математичного циклів. Шкільну програму засвоює на високому рівні. Відрізняється розвиненим логічним та образним мисленням, стійкою увагою, активною пізнавальною діяльністю та високим інтелектом. Особливий інтерес виявляє до вивчення іноземних мов.

Хайсарова  Карина є дійсним членом Малої академії наук України. У 2010 році взяла участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, де отримала диплом ІІ ступеня за роботу «Арго у сучасних французькій та українській мовах».

Протягом останніх років Карина є активним учасником різноманітних предметних олімпіад. У 2009-2010 навчальному році вона стала переможцем міських етапів олімпіад з української мови та французької мови  та ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови.

Карина має широке коло інтересів, серед яких особливе місце займає поезія. Учениця відвідує літературний гурток «Чайка», де має змогу читати свої власні вірші. У квітні поточного року  Хайсаровій Карині   було присуджено І місце у міському конкурсі поезії «Кіровоград – моє місто. Мені в ньому жити, мені його створювати».

Вона бере активну участь у житті класного колективу та школи. Комунікабельна, має багато друзів, користується повагою та авторитетом серед учнів і вчителів.

 
 
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: