Кравченко Тарас

Автор: pasha от 10-01-2013, 10:51
Кравченко Тарас        

Слухач секції історія

     Кіровоградської Малої  академії наук учнівської молоді 

2008 - 2010 років

Кравченко Тарас 

випускник Кіровоградського обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу гуманітарно-естетичного профілю (гімназія-інтернат-школа мистецтв). 

     

У 2009/2010 н.р. став переможцем ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції історичного краєзнавства (диплом ІІІ ступеня).

За час навчання зарекомендував себе як старанний, дисциплінований, працелюбний та уважний учень. Володіє навчальним матеріалом на високому рівні. Особливий інтерес проявив до оволодіння комп'ютерною грамотністю.

Виявляє логічне та творче мислення. Має здібності до вивчення історії, географії, зарубіжної літератури. Працював над підвищенням рівня своїх знань з усіх загальноосвітніх дисциплін. На уроках уважний, зосереджений, має добре розвинену пам'ять, швидко сприймає навчальний матеріал, уміє його аналізувати, узагальнювати та висловлювати особисту думку.

Тарас комунікабельний, чесний і порядний. Має багато друзів, підтримує дружні стосунки з багатьма учнями. Неодноразово був учасником шкільних та міських олімпіад, нагороджений дипломами та почесними грамотами за успіхи у навчанні. 

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: