Андрущенко Надія

Автор: pasha от 10-01-2013, 12:36
Андрущенко Надія     

Слухач секції екології

     Кіровоградської Малої  академії наук учнівської молоді 

2009 - 2011 років


Андрущенко Надія
випускниця Кіровоградського обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу гуманітарно-естетичного профілю (гімназія-інтернат – школа мистецтв)
 
       

У 2011 році отримала диплом ІІІ ступеня на третьому етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в м. Києві. Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології і фізики, призер обласної олімпіади з біології (ІІ місце), переможець ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з екології в номінації „Екологічна послідовність” у м. Севастополі.
Надія – надзвичайно яскрава особистість, активна, наполеглива в навчанні, здатна не тільки працювати за певним алгоритмом, а й творчо мислити. За інтелектуальними розвитком гімназистка випереджає своїх однолітків. Її енциклопедичні знання з природничих наук вдало поєднуються з активністю в громадському житті закладу та класу.
Закінчила музичну школу по класу фортепіано та скрипки. Дівчина доброзичлива, цікава співрозмовниця.
Після закінчення гімназії вступила до Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова на медичний факультет.

 
 
 
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: