Нікітіна Оксана

Автор: pasha от 10-01-2013, 12:54
Нікітіна Оксана     

Слухач секції економіка

     Кіровоградської Малої  академії наук учнівської молоді 

2009- 2011 років


Нікітіна Оксана
випускниця Кіровоградського обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу гуманітарно-естетичного профілю (гімназія-інтернат – школа мистецтв)
 
       

Оксана – ерудована, цілеспрямована, неординарна, у всьому оригінальна, з багатим світом захоплень й уподобань особистість. Дівчина бачить непомітне, знаходить спільне у відмінному, не втомлюється фантазувати та мріяти, тому й досягає успіху.

Світ її захоплень – напрочуд різноманітний: математика, фізика, географія, історія, але економіка стала пріоритетною в житті дівчини. У 2011 році Оксана з темою науково-дослідницької роботи „Соціально-демографічна та міграційна ситуація в Кіровоградській області. Шляхи поліпшення” виборола почесне третє місце в секції мікро- та макроекономіки на  ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Гімназистка перебуває в безперервному творчому пошуку, прагне постійного самовдосконалення та саморозвитку. Оксана має високий рівень знань, тому планує продовжити навчання на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: