Петреченко Олена

Автор: pasha от 10-01-2013, 13:00
Петреченко Олена     

Слухач секції англійська мова та література

     Кіровоградської Малої  академії наук учнівської молоді 

2009- 2011 років


Петреченко Олена 
випускниця комунального закладу „Навчально - виховне об'єднання „Школа козацько - лицарського виховання І-ІІ ступенів №21 – суспільно-гуманітарний ліцей – дошкільний навчальний заклад  Кіровоградської міської ради”.
 
       

Олена неодноразово ставала переможцем конкурсів, олімпіад і змагань, у яких постійно бере участь. На даний момент вона володарка 32 золотих, 25 срібних, 23 бронзових медалей, 108 дипломів за результативні участі у всеукраїнських та міжнародних змаганнях з бально-спортивних танців; призер міських спортивних змагань з баскетболу; призер ІІ міського етапу олімпіади з англійської мови (2011 рік) та економіки (2009 р); призер обласного етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт (відділення: українська література та  фольклористика; секція англійська мова) 2010 рік, 2011рік; призер ІІІ етапу  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково – дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція англійська мова, 2011 рік).

У 2009 році науково-дослідницька робота з англійської мови визнана кращою на захисті в Кіровоградській Малій академії наук учнівської молоді. У 2011 році нагороджена дипломом третього  ступеня як переможець  III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у секції англійської мови.

Мріє продовжити навчання в  лінгвістичному університеті.

 
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Коментарі: