Огар В.В., професор кафедри геології нафти і газу ННІ «Інститут геології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор геологічних наук детально розповів про організацію роботи з вивчення будови мінералів та гірських порід юними дослідниками Малої академії наук. Не менш цікаві і пізнавальні лекції на тему «Дослідження рельєфу як ключа до пізнання еволюції літосфери» (Спиця Р.О.), «Дослідження мікроморфологічної будови четвертинних відкладів та їх значення для палеогеографічних реконструкцій» (Дорошкевич С.П., Кушнір А.С.), «Польові та камеральні дослідження будови гранітів Богуславського родовища» (Акімова Д.), «Досвід впровадження дистанційного зондування Землі в Малій академії наук України на прикладі міста Києва» (Томченко О.В.).
Єфімцев Б.І., керівник проєкту «Еко-погляд» окреслив основні аспекти Всеукраїнського екологічного конкурсу з дистанційного зондування Землі – «Еко-погляд».
Всеукраїнський семінар наукових відділень наук про Землю МАН України поглибив знання, ознайомив з актуальними питаннями, зорієнтував щодо основних напрямків досліджень будови мінералів та гірських порід у НДР учнів МАН.